امروز، جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی استان فارس خبر داد: عملیات مشترک پلیس فارس و اصفهان و کشف تریاک

فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف سواری پژو پارس و کشف 165 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌ اصفهان و فارس خبر داد.
سردار رهام‌بخش حبیبی بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با سواری پژو 405 در محور هرمزگان-شیراز در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس از هماهنگی با مقام قضائی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی موفق شدند سواری پژو حامل تریاک را شناسایی و دستور ایست صادر کنند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز مأموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این سواری 165 کیلو تریاک کشف شد.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعا به سامانه فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع و پلیس را در مبارزه با سودا گران مرگ یاری رسانند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما