امروز، جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

سه هزار شهید از ایل پر غیرت قشقایی دِین سنگینی بر عهده این انقلاب و نظام گذاشته است

بسم ا... الرحمن الرحیم
امروز اینجا جمع شده ایم که از شکوهِ غیرت و جوانمردی شهدایی تجلیل کنیم که در رگ و خون آنها  تسلیم ناپذیری در مقابل ظلم و تعدی به خاک سرزمین موج می زند. 
ایل بزرگ و غیرتمند قشقایی شکست و تسلیم در نظرش معنایی ندارد و گاهِ تجاوز اجنبی به ایران و اسلام قرارش را از دست داده و این جاست که دیده می شود پدر فرزندش را و بانوان شوهرانشان را با دستان خود آماده و تجهیز می کنند که تسمه از گرده بیگانه بکشند تا خیال خام بر مغزش خطور نکند.
 افتخارآفرین‌تر آن که این عزیزان در جریان دفاع از حرم نیز خوش درخشیدند و آبرویی شدند برای ایران اسلامی که اگر نبودیم در کربلا تا زینب سلام ا... علیها روی اسارت نبیند هرگز نخواهیم گذاشت تا قبر شریفش در چنگال مشتی احمق مرتجع قرار گیرد. 
سه هزار شهید از ایل پر غیرت قشقایی دِین سنگینی بر عهده این انقلاب و نظام گذاشته اما کرامت و بزرگی این عزیزان بیش از آن است که انجام وظیفه شان نسبت به سرزمین پر افتخار ایران و مذهب حقه تشیع را به روی کسی آورند و منتی بر کسی گذارند اما این کرامت بهانه‌ای نمی‌شود تا مسئولان محترم در رسیدگی و توجه به ایشان کم گذارند یا دلیلی گردد که ما از شهدای والامقام این ایل پرافتخار تجلیلی به عمل نیاوریم. این جانب ضمن تجلیل از شهدای عزیز، در مقابل پدران و مادران و همسران و فرزندان این شهدا سر تعظیم فرو می آورم و از ایشان بابت قصور و تقصیرهایی که احیانا صورت گرفته عذرخواهی می کنم. 
و السلام علی عباد ا... الصالحین
سید محمد نبی موسوی‌فرد

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما