امروز، جمعه، ۸ مهر ۱۴۰۱

مهندس طاهری رئیس شورای شهر باقی ماند

مهدی اسلامی- تماشا
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز یکشنبه ۹ مردادماه در جلسه علنی این شورا، اعضای هیأت رئیسه را برای دومین سال فعالیت، انتخاب کردند. در انتخابات سال دوم هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز که با حضور فرماندار شهرستان برگزار گردید، مهندس مهدی طاهری در سمت رئیس ابقا شد. 
در این انتخابات، مهندس مهدی طاهری تنها گزینه ریاست شورای شهر شیراز بود که با کسب ۸ رأی موافق و پنج رأی سفید برای دومین سال در این سمت ابقا شد.
محمدتقی تذوری نیز به عنوان تنها کاندیدای نائب رئیسی موفق به کسب هفت رأی موافق شد و یک رأی مخدوش و پنج رأی سفید داده شد تا در دومین سال فعالیت شورای شهر شیراز، عضو هیأت رئیسه باشد. تذروی نیز تنها کاندیدای نائب رئیسی شورای اسلامی شهر شیراز بود.
همچنین افسانه خواست خدایی با ۱۱ رأی به عنوان منشی اول، مهدی نصیری قره‌قانی با ۱۲ رأی منشی دوم، محمدرضا هاجری با ۱۱ رأی موافق به عنوان سخنگو و علی‌اکبر سلطانی با رأی ۱۰ به عنوان خزانه دار ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، انتخاب شدند.
ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، مردادماه سال ۱۴۰۰ رسما فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون در آغاز دومین سال فعالیت، اعضای جدید هیأت رئیسه را برگزید.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما