امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

تشکیل شورای حل اختلاف در ورزش فارس

مشاور عالی مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: بنا به پیشنهاد اداره امور حقوقی و املاک اداره کل ورزش و جوانان و موافقت مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس به منظور حل اختلافات ناشی از حوادث و فعالیت های ورزشی، شورای حل اختلاف ورزش فارس به منظور تسهیل و تسریع در حل اختلافات تشکیل و آغاز بکار کرد.
حسام زارع مهذبیه مشاور عالی و رئیس اداره حقوقی و املاک اداره کل ورزش و جوانان فارس ضمن اعلام تشکیل شورای حل اختلاف ورزش فارس اظهار داشت: این شورای از کارشناسان حقوقی، بازرسی، ورزش، امور ورزش بانوان و امور فرهنگی و جوانان تشکیل می گردد که در خصوص هرگونه اختلاف از صاحب نظران هر بخش به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب کمک گرفته شده است.
وی افزود: حل اختلاف از طریق داوری و کدخدا منشی و تکیه بر نظام شورایی از دیرباز در سرزمین ما مورد توجه قرار گرفته است که صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های دادرسی و همچنین استفاده بلاواسطه از نظرات کارشناسی از مزایای تشکیل شورای اختلاف ورزش استان فارس اشت.
زارع مهذبیه ادامه داد: از مزایای دیگر این اقدام مؤثر جلوگیری از اطاله دادرسی است که در شورای حل اختلاف اداره کل ورزش و جوانان استان فارس زمان رسیدگی به اختلاف و حل و فصل دعاوی به لحاظ زمانی بسیار کوتاه تر از رسیدگی های سایر مراجع قانونی است.
رئیس اداره حقوق و املاک در پایان نیز بیان داشت: در راستای تشکیل شورا ی حل اختلاف ورزش فارس در اولین اقدام نمایندگان این شورا برای حل اختلافات چندین ساله در یکی از شهرستان های جنوب استان عازم شهرستان مذکور شده و در جلسه حل اختلاف با حضور فرماندار، تنی چند از مسئولین محلی و نمایندگان جامعه ورزش شهرستان به اختلافات چندین و چند ساله بوجود آمده نیز پایان داده شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما