امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

جدال ۸ تیم برتر فوتسال در رقابت‌های کارگران فارس

فریدون رئیسی- سرویس ورزشی 
با توجه به حضور تیم های شرکت کننده در مسابقات فوتسال کارگران فارس دور مقدماتی این رقابت ها  به پایان رسید و از گروه اول مسابقات تیم های صنایع شیمیایی، کارگران 
خرم بید و بنیاد مسکن شیراز و از گروه دوم شهرداری شیراز، کارگران مهر و رامک از گروه سوم هلدینگ سالیز مرودشت  و مجتمع شام توانستند با قرار گرفتن در مکان اول و دوم و دو تیم به عنوان دو تیم برتر سوم جدول سه گانه جواز حضور در مرحله پایانی مسابقات را به دست آورند. 
در مرحله پایانی این مسابقات هشت تیم برتر این رقابت ها از روز شنبه برابر یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد تا در پایان تیم های برتر جواز حضور در بازی پایانی را به دست آورند. در بازی‌های برگزار شده کارگران خرم بید ۷ بر صفر صنایع شیمیایی آبنوس را شکست دادند. جدال شهرداری شیراز و کارگران مهر در حالی که تا دقیقه 40  و ثانیه های پایانی با تساوی یک بر یک همراه بود با گل لحظات پایانی شهرداری شیراز ۲ بر یک به سود شهرداری شیراز به پایان رسید.
بنیاد مسکن شیراز ۲ بر ۴ مغلوب صنایع شیمیایی فارس شد، مجتمع شام شام در یک بازی خوب و دیدنی سه بر یک نگین کارتون ارژن را شکست داد و رامک شیراز نیز ۷ بر صفر مقابل سیمان لامرد به برتری رسید.
 بدون شک رقابت جذاب و دیدنی و تلاش شبانه روزی مهندس علی اکبر سلطانی رئیس هیأت فوتبال کارگران باعث شد این رقابت‌ها از جذابیت های خوبی برخوردار باشد و مطمئنا تداوم برگزاری این مسابقات می تواند در بالا بردن انگیزه کارگران فارس برای حضور بیشتر در عرصه مسابقات ورزشی بسیار مؤثر باشد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما