امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

سورانی دختر بسکتبالیست شیرازی در مسابقات غرب آسیا

تیم ملی بسکتبال دختران نوجوانان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی غرب آسیا راهی کشور اردن شد.
 در  این رقابت‌ها با توجه به توانمندی های دختران بسکتبالیست فارس در کشور و دعوت ستاره سورانی از بازیکنان بسکتبال و فارس با حضور تیم ملی در مرحله نهایی توانست نظر مربیان تیم ملی را جذب نموده و به همراه سایر بازیکنان به این رقابت ها  اعزام شود.
 ستاره سورانی  از بازیکنان شایسته بسکتبال فارس می  باشد که زیر نظر مربی بادانش بسکتبال فارس مریم قره خانیان از مربیان سازنده بسکتبال فارس فعالیت خود را آغاز نموده و پس از طی کردن دوران موفقیت توانست در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشد که در حال حاضر در تیم های لیگ برتری بانوان حضور دارد. 
وی در اردوی تیم ملی شایستگی خود را نشان داد و توانست پیراهن تیم ملی بسکتبال دختران کشورمان را به تن نماید. سورانی قبل از اعزام به مسابقات غرب آسیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بسیار خوشحالم که به عنوان نماینده دختران بسکتبال شیراز در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنم قطعا قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی برای من یک افتخار بزرگ می باشد و از این که توانسته‌ام تیم ملی بسکتبال کشورمان را در این رقابت ها  همراهی کنم بسیار خوشحالم.  وی گفت: جا دارد از کلیه کسانی که در این مدت برای موفقیت من تلاش کرده‌اند به خصوص مریم قره خانیان  مربی پرتوان بسکتبال فارس و مادرم که همواره به عنوان یک حامی در کنار من بودند تشکر کنم و امیدوارم بتوانم در مراحل بعدی نیز در تیم ملی حضور داشته و به عنوان سفیر بانوان استان فارس در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت نمایم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما