امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

«از سرنوشت» و «حکم رشد» پربیننده‌های خردادماه تلویزیون

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، «از سرنوشت 4» و «حکم رشد» پربیننده ترین سریال‌های سیما در نیمه اول خرداد 1401 بوده است.
   نتایج نظر سنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش شده در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱، سریال «از سرنوشت ۴» از شبکه دو با ۲۶/۴ پربیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده است. بر اساس این نظر سنجی این سریال رضایت ۸۵/۸ درصد بینندگان را در حد زیاد کسب کرده است.
همچنین سریال های «حکم رشد» از شبکه سه با ۲۲/۳ درصد بیننده و کسب رضایت ۷۷/۷ درصدی و «فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با ۷ درصد بیننده و کسب رضایت ۹۳ درصدی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
در این نظر سنجی، میزان بیننده سریال‌های تکراری سیما در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱  نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری سریال «ستایش ۱» از شبکه آی فیلم با ۱۹/۱ درصد بیننده پربیننده‌ترین سریال تکراری بوده است. همچنین ۷۹/۵ درصد بینندگان سریال « ستایش ۱» از این سریال در حد زیاد رضایت 
داشته‌اند.
بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال «از سرنوشت ۴» با ۲۶/۴ درصد پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۱ نیز بوده 
است.
همچنین در همان ظرف زمانی، سریال های «حکم رشد» از شبکه سه با ۱۶/۹ درصد بیینده و کسب رضایت ۷۵/۲ درصدی و « فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با ۶/۱ درصد بیننده و کسب رضایت ۹۳/۹ درصدی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما