امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

دیدار شهردار شیراز با رئیس اتاق این کلانشهر به منظور تقویت ظرفیت‌های تعاملی قانونی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی شهردار شیراز، معاون محیط زیست و خدمات شهری و دبیر شورای شهرداران مناطق ۱۱گانه و جمعی از مدیران ستادی شهرداری  شیراز به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف و تقویت ظرفیت‌های تعاملی قانونی با سید محمود هاشمی رئیس و اعضای اتاق اصناف شیراز دیدار کردند.
شهردار شیراز در این ديدار با تأکید بر اهمیت پیشگیری از حوادث تصریح کرد: لازم است اتاق اصناف  با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری  همکاری بیشتری داشته باشد تا علاوه‌ بر ارائه آموزش صنوف در این زمینه و در راستای ایمن‌سازی مراکز تجاری و خرید و سایر صنوف انجام شود.
سید احسان اصنافی با تأکید بر مشارکت اصناف در برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی افزود: همواره اصناف در این امور نقش آفرینی کرده اند.
وی با بیان اینکه تشکیل کارگروه ایمنی ویژه اصناف در حوزه ساختمان‌های تجاری و مراکز خرید همواره مورد تأیید شهرداری شیراز بوده است، گفت: تشکیل و پیگیری کارگروه با جدیت دنبال می‌شود. 
 سید محمود هاشمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس نيز در اين ديدار با تقدیر از تعامل شهرداری در این دوره مدیریت شهری با  اتاق اظهار کرد: تعامل دو مجموعه باعث ایجاد رونق و پیشرفت در شهر می‌شود.
وی با تأکید بر دغدغه شهردار شیراز در اهمیت پیشگیری از حوادث و ایمن‌سازی صنوف بیان کرد: در حال  تدوین شیوه نامه اجرایی پیرو تفاهم‌نامه‌ فی مابین اتاق اصناف و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز مبنی بر ایمن‌سازی واحدهای تجاری و آموزش نکات ایمنی به صنوف هستیم.
رئیس اتاق اصناف شیراز با بیان اينکه خروج مشاغل مزاحم از شهر مورد تأکید هر دو طرف است، گفت: ساماندهی ضایعاتی‌ها نیز دغدغه مشترک اتاق اصناف و شهرداری شیراز است که باید با کار کارشناسی در این دوره اقدام شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما