امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

در جلسه با خیر نیک‌اندیش مطرح شد؛ ساخت کتابخانه در شهر طسوج در دستور کار قرار می‌گیرد

با همکاری خیرنیک‌اندیش، شهر فاقد کتابخانه طسوج کتابخانه‌دار می‌شود. روح ا... منوچهری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در دیدار با شعبان انصاری‌فر خیر نیک‌اندیش طسوجی و قاسم زارع وکیل وی، ساخت کتابخانه در شهر فاقد کتابخانه طسوج را مورد بررسی قرارداد.
روح‌ا... منوچهری در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از نیت آقای شعبان انصاری‌فر عنوان کرد: در هر پروژه ای که خیرین ورود کنند، به آن پروژه برکت می بخشند و کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
وی ادامه داد: توجهی که به حوزه خیرین داریم، توجه ویژه است. نگاه خیرین، نگاه مادی و زمینی نیست و چیزی فراتر است. 
مدیرکل کتابخانه‌‎های عمومی فارس ضمن اشاره به شهر طسوج عنوان کرد: طسوج از شهرهای فاقد کتابخانه استان است که با وجود جمعیت زیاد هنوز از نعمت کتابخانه برخوردار نیست. البته در سال های اخیر تلاش‌هایی در این زمینه صورت گرفت. امیدواریم با حضور و نیت خیر آقای انصاری فر شهر طسوج به زودی کتابخانه‌دار شود.
منوچهری تأکید کرد: وظیفه ما خدمت به مردم است. این ظرفیت فراهم شده است که با نیت خیرنیک‌اندیش کتابخانه در طسوج ساخته شود و خدمت‌رسانی فرهنگی به مردم منطقه فراهم شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی صحیح و کارشناسی کار اصولی پیش رود و تعهدات خیر محترم که ساخت کتابخانه است و تعهدات اداره کل 
کتابخانه های عمومی استان، به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما