امروز، پنج شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

رفع موانع و تسهیل از ۱۹ واحد تولیدی استان فارسی

در جلسه «کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید» استان گره گشایی از ۱۹ واحد تولیدی با حضور استاندار فارس انجام شد.
«کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید» استان با حضور دکتر ایمانیه، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و صاحبان واحدهای تولیدی با 19 دستور جلسه برگزار شد. 
تعیین تکلیف بدهی و حق انشعاب آب منطقه ای یکی از واحدهای تولیدی آب معدنی اولین دستور کارگروه بود که با دستور دکتر ایمانیه به کارگروه حمایت قضایی واگذار شد.
بررسی بدهی ارزی بانکی یکی از شرکت های کاشی و سرامیک استان در دستور کار دوم جلسه قرار داشت که باتوجه به نیاز اقدامات کارشناسی شده و اظهارات تخصصی با دستور استاندار فارس به کارگروه خبرگان بانکی استان ارجاع داده شد.
تقسیط بلند مدت بدهی بانکی یکی از واحد های تولید فرآورده های گوشتی استان، پس ازبررسی تخصصی و اظهارات بانک با دستور نماینده عالی دولت در فارس انجام شد.
درخواست تمدید مهلت مالیاتی تولید کننده قطعات فلزی حوزه پتروشیمی در ادامه جلسه مطرح شد که با دستور دکتر ایمانیه مقرر گردید طی دو هفته بررسی و رفع شود.
بررسی تعیین تکلیف بدهی و اقاله یکی از شرکت های تولید کیک، کلوچه و مسقطی انجام شد که با دستور دکتر ایمانیه منجر به الزام بانک به حل مشکل گردید.
درجریان جلسه پرونده کارخانه ای که از یکی از بانک ها وام ارزی گرفته و به دلیل عدم توانایی در بازگرداندن وام به صورت ارز مجبور به واگذاری کارخانه با بانک شده بود، مطرح گردید که با واکنش جدی استاندار مواجه شد و با هماهنگی صورت گرفته بین استاندار و رئیس کل دادگستری مقرر شد کارخانه به صاحب آن برگردانده شود.
قابل ذکر است؛ 11 مصوبه کارگروه های تخصصی پس از بررسی نیز توسط استاندار فارس به تصویب رسید.
گفتنی است، جلسه « کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان» هر هفته با حضور دکتر ایمانیه نماینده عالی دولت در فارس برای گره گشایی از مشکلات بین واحد های تولیدی و بانک ها و ادارات درتمامی بخش ها تشکیل می شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما