امروز، پنج شنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۱

رحیمی جابری رئیس هیأت بازی‌های بومی محلی و روستایی شهرستان شیراز

 دکتر علی رحیمی جابری رئیس هیأت بازی های بومی، محلی و روستایی شهرستان شیراز شد طی حکمی از دکتر فریبا افشون سوی رئیس  هیأت بازی های بومی محلی و روستایی استان دکتر علی رحیمی جابری به سرپرستی این هیأت در شهرستان‌شیراز منصوب گردید. 
در این حکم آمده است: بنا به تجارب و تخصص شما از تاریخ ۲۳ اردیبهشت سال جاری به سرپرستی هیأت   بازیهای بومی محلی وروستایی شهرستان شیراز نائل می آیید. دکتر علی رحیمی جابری نیز بعد از انتصاب  گفت: عرض ادب و احترام و تشکر دارم خدمت ریاست هیأت استان و ان‌شاءا... بتوانم با در نظر داشتن خرد جمعی و تلاش و با همفکری و همکاری یکایک اعضای کمیته ها بتوانم بهترین ها را رقم بزنم و تلاشم بر این است که در راستای رشد وتعالی این هیأت گام‌های مؤثری بردارم. 
لازم به ذکر است؛ دکتر علی رحیمی جابری دکترای مدیریت راهبردی سازمان های ورزشی فرزند شهید والا مقام پاسدار  حاج  رحیمی جابری از فرماندهان سابق نیروهای مسلح و بازیکن اسبق تیم های فوتبال سرپرست و از مربیان تیم ها و باشگاه های فوتبال 
می باشد. وی از مقطع کاردانی تا دکترا در رشته تربيت بدنی تحصیل نمود و در حال حاضر از مدرسان رشته علوم تربيت بدنی در دانشگاه های آزاد و پیام نور می باشد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما