امروز، پنج شنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی شیراز : ۷۸ متهم تحت تعقیب در شیراز دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری 78 متهم و محکوم تحت تعقیب طی 72 ساعت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: در راستای اجرای حکم قضائی مبنی بر دستگیری محکومان متواری و تحت تعقیب و به جهت حساسیت موضوع و ممانعت از قانون گریزی هنجارشکنان اجتماعی، این ماموریت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران پلیس این شهرستان با انجام کارهای فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه این افراد در نقاط مختلف شهر شیراز شدند.
همچنین فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه در این خصوص مأموران انتظامی با هماهنگی دستگاه قضائی طی چند عملیات غافلگیرانه موفق شدند 78 نفر از محکومان و متهمان متواری و تحت تعقیب را دستگیر کنند، گفت: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر طی دو هفته گذشته خبر داد.  سرهنگ خسرو رزمجویی بیان کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و تنگ نمودن عرصه بر خرده فروشان مواد مخدر طی دو هفته گذشته در سطح شهرستان اجرا شد. وی افزود: در این طرح ماموران با شناسایی منازل، پاتوق‌ها و محل‌های فعالیت خرده فروشان، موفق به کشف 28 کیلو و850 گرم انواع مواد مخدر شدند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما