امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

فوتسال فارس در ایستگاه پایانی نیم فصل

نیم فصل نخست رقابت های فوتسال لیگ برتر استان فارس، دیروز جمعه 24 دی با برگزاری آخرین دیدارها، به ایستگاه پایانی خواهد رسید.
هفته چهارم لیگ فوتسال استان فارس با برگزاری ۴ دیدار در دو گروه به انجام رسید و ۲۲ گل از خط دروازه ها عبور کرد.
این هفته در گروه یک این رقابت‌ها تیم آراد فاخر در شیراز میزبان ستارگان صفاشهر بود که این مسابقه در نهایت با دو گل به سود میهمان به پایان رسید.  دیگر دیدار این گروه بین دو تیم مرودشتی انجام شد. تیم های آراکس و شهرداری در شهر مرودشت به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود آراکس به اتمام رسید.
اما در گروه دوم این رقابت‌ها دو بازی پر گل به ثبت رسید. تیم‌های شهید برمن و ستارگان جنت شهر هر دو از داراب به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه ده گل داشت و سهم هر تیم ۵ گل بود.
دیدار تیم های رینگ اسپرت نی ریز و شهرداری فسا هم با نتیجه ۵ بر ۲ به سود رینگ اسپرت به پایان رسید تا این تیم نیریزی به عنوان مقتدرترین تیم رقابت‌ها تا اینجای کار شناخته شود. رینگ اسپرت در هر سه بازی خود به پیروزی رسید و با ۱۳ گل زده و ۶ گل خورده صدرنشین گروه دوم است.
اما هفته پنجم رقابت‌ها که هفته پایانی نیم فصل نخست محسوب می شود، روز جمعه ۲۴ دی ماه از ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد. در مرودشت تیم‌های شهرداری این شهر و شهرداری زرقان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. قضاوت این مسابقه بر عهده رحیم محمدی ، علی حسین نژاد داوود زارع و علی مصلح است. علی مستفیضی نماینده فوتبال است و مجید اسماعیلی نظارت بر داوری این مسابقه را برعهده دارد.
همچنین تیم‌های ستارگان صفاشهر و آراکس مرودشت در صفاشهر به مصاف هم خواهند رفت داوران این مسابقه به عهده علی نصیری جواد سلیمانیتان، صادق نیکویی و جعفر جمشیدی خواهد بود. فرهاد پرتوی نماینده هیأت فوتبال است و مهرداد امیری نظارت بر داوری این دیدار را برعهده دارد.
در گروه دوم تیم های شهرداری فسا و شهرداری زرین دشت در فسا به مصاف هم خواهند رفت. سعید قربانی زاده علیرضا کاظمی محمد آهار و محمد صالح داوران این مسابقه هستند. نماینده هیأت فوتبال محمد فرزانه و ناظر داوری محمد رضا صلواتی خواهد بود.
در داراب هم دو تیم ستارگان جنت شهر و رینگ اسپرت به مصاف هم خواهند رفت. مسعود مقتدری راد، احمد رحیم خانلی، حسین سامانی و مجتبی عبداللهی داوران این رقابت هستند. علی اکبرزاده نماینده هیات فوتبال است و ابراهیم نیکومنش ناظر داوری خواهد بود.
رقابت های لیگ برتر فوتسال فارس در دو گروه ۵ تیمی برگزار می شود و هر هفته یک تیم استراحت دارد. در پایان ۱۰ هفته رقابت، از هر گروه دو تیم راهی مرحله نیمه نهایی می شوند تا چهره تیم های فینالیست مشخص شود...

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما