امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

زور عزیزی‌خادم به کمیته فوتسال چربید

وحید شمسایی در حالی به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال انتخاب شد که گفته می‌شد فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال نظر متفاوتی در این خصوص داشتند و در نهایت رئیس فدراسیون به تنهایی تصمیم خود را در این خصوص گرفت.
«سید محمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی فوتسال بعد از جام جهانی با انتقادات زیادی روبه‌رو شد و از همان زمان زمزمه برکناری او به گوش می‌رسید و امروز در نهایت وحید شمسایی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. 
رأی ندادن ناظم‌الشریعه به عزیزی خادم یا نتایج تیم ملی؟ دلیل برکناری او چه بود؟ 
شاید همه فکر کنند نتایج تیم ملی در جام جهانی باعث برکناری ناظم‌الشریعه شد اما ماجرای برکناری او از هدایت تیم ملی از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کلید خورد. جایی که ناظم‌الشریعه برای ریاست فدراسیون فوتبال به شهاب‌الدین عزیزی خادم رای نداد و رئیس فعلی فدراسیون نیز در جلسات متعدد این موضوع را عنوان می‌کرد. 
سرپرست کمیته فوتسال بی‌اطلاع از انتخاب سرمربی 
احسان اصولی سرپرست جدید کمیته فوتسال در چندین مصاحبه عنوان کرده بود که ناظم‌الشریعه تا پایان سال با تیم ملی قرارداد دارد و جلسات فدراسیون فوتبال مربوط به انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان نمی‌شود که البته این موضوع یا به بی‌اطلاعی او از تصمیم‌های خودرای رئیس فدراسیون برمی‌گردد یا پای موضوع دیگری در میان 
است. 
حال که سرمربی تیم ملی فوتسال انتخاب شده، باید ببینیم اصولی چه جوابی برای این انتخاب دارد و از طرفی دیگر وحید شمسایی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتسال باید بداند با چه کسانی در فدراسیون و کمیته فوتسال طرف است

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما