امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

حضور ۸ شمشیرباز ایران در اولین رویداد سال جدید میلادی

اعضای تیم‌های ملی شمشیربازی اسلحه سابر آقایان و بانوان به منظور حضور در اولین رویداد سال جدید میلادی در این رشته عازم گرجستان شدند.
جام جهانی گرجستان اولین رویداد فدراسیون جهانی شمشیربازی در اسلحه سابر است که در سال جدید میلادی برگزار می شود. این رقابت ها از روز جمعه آغاز می شود.
به همین منطور تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در هر دو بخش آقایان و بانوان عازم گرجستان شد تا در این رقابت ها شرکت داشته باشد. علی پاکدامن، محمد فتوحی، محمد رهبری و فرزاد باهر ارسباران ترکیب تیم آقایان را تشکیل می دهند که با هدایت امین قربانی در مسابقات شرکت می کنند.
در بخش بانوان هم فائزه رفیعی، کیانا باقرزاده، پریماه برزگر و نجمه سازنچیان ترکیب تیم اعزامی را تشکیل می دهند. محدثه طاهرخانی به عنوان مربی کنار این شمشیربازان خواهد بود.
حضور در جام جهانی گرجستان بخشی از برنامه های آماده سازی برای تیم اسلحه سابر پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا (خردادماه - کره جنوبی) و بازی های آسیایی ۲۰۲۲ (شهریورماه - هانگژو) است.
تیم اسلحه سابر بانوان هم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود تا در صورت کسب عملکرد قابل قبول در این رقابت ها مجوز اعزام به بازی های آسیایی را بگیرد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما