امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

رئیس پلیس راهور فارس: آخرین مهلت بخشودگی جرایم معوق رانندگی اعلام شد

رئیس پلیس راهور فارس گفت: برابر مصوبه هیأت دولت و مجوز مجلس شورای اسلامی، مهلت بخشودگی دوبرابری جرائم رانندگی سال 99 تا پایان دی ماه است و نسبت به تمدید آن هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.
سرهنگ صادق سلیمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در این مهلت تعیین شده کلیه جرائم( تسلیمی و الصاقی) که به علت عدم پرداخت در مهلت 60 روزه دو برابر شده به اصل جریمه تبدیل و دیر کرد آنها بخشوده می شود.
وی افزود: بخشودگی جرائم مربوط به جرائمی می شود که تا پایان سال 99 اعمال شده اند و شامل جرایم کلیه سال ها بجز امسال می شود.
رئیس پلیس راهور استان یاد آور شد: طرح بخشودگی از روز شنبه 4 اردیبهشت ماه امسال شروع و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و هنوز برای تمدید آن تصمیم گرفته نشده است.
سرهنگ سلیمی با اشاره به بکارگیری تجهیزات جدید توسط پلیس راهور در خصوص شناسایی رانندگان متخلف در کنار سامانه‌های الکترونیکی گفت: بر این اساس خودروی رانندگانی که بیش از یک میلیون تومان جریمه دارند توسط مأموران پلیس راه و راهور در معابر درون و برون شهری توقیف و تا زمان پرداخت دیون معوق در پارکینگ متوقف 
می شوند.
این مقام ارشد پلیس فارس از هموطنانی که دارای جرائم معوقه هستند خواست از فرصت باقیمانده استفاده و نسبت به تسویه کردن جرائم خودروی خود اقدام کنند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما