امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

برنامه ۳ ساله به کمیته فوتسال ارائه دادم

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال از ارائه برنامه سه ساله خود به کمیته فوتسال برای ادامه همکاری با تیم ملی و برپایی یک اردوی آماده سازی در ایتالیا خبر داد.
محمد ناظم الشریعه سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال ایران، در خصوص اردوی آماده سازی ایتالیا اظهار داشت: روز چهارشنبه ۱۷ آذر، مرحله دوم اردوی تیم ملی با حضور ۲۰ بازیکن آغاز می‌شود و این اردو تا بیستم آذر ادامه دارد که از این تعداد، ۱۶ بازیکن انتخاب می‌شوند و در نهایت با ۱۴ بازیکن عازم ایتالیا خواهیم شد.
سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: همان گونه که می‌دانید تیم ملی ایتالیا از بهترین تیم‌های جهان است که خود را برای مسابقات جام ملت‌های اروپا آماده می‌کند و ما در اردوی ایتالیا دو بازی دوستانه برگزار می‌کنیم تا بازیکنان جوان ما آب دیده شوند و با تجربه و آمادگی بهتری عازم مسابقات مقدماتی جام ملت‌ها شویم.
ناظم الشریعه در خصوص مسابقات بعدی تیم ملی بیان کرد: رقابت‌های پیش روی ما مسابقات مقدماتی جام ملت‌های فوتسال آسیا است که فروردین سال آینده برگزار می‌شود و سپس باید خود را آماده مسابقات جام ملت‌ها کنیم که شهریور ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.
سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال در خصوص وضعیت کادر فنی برای ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال اظهار کرد: برخی‌ها به دنبال جوسازی برای تیم ملی هستند اما بنده تا پایان سال با تیم قرارداد دارم و برنامه سه ساله خود را نیز به کمیته فوتسال ارائه کرده‌ام ضمن آنکه فدراسیون نیز علاقمند به ادامه همکاری است اما همه چیز پس از اردوی ایتالیا مشخص می‌شود.
* پوست‌اندازی در تیم ملی
محمد ناظم الشریعه در خصوص برنامه سه ساله خود برای تیم ملی بیان داشت: در برنامه جدید ما، در تیم ملی پوست اندازی می‌شود و بازیکنان جدیدی به تیم ملی دعوت خواهند شد و طبق برنامه باید چند بازی دوستانه خوب با تیم‌های مطرح جهان انجام دهیم تا میزان تجربه و آمادگی بازیکنان افزایش یابد.
وی در پایان افزود: یکی از علل اصلی عدم راهیابی تیم ملی به جمع چهارتیم برتر جام جهانی، همین نبود بازی‌های تدارکاتی مناسب بود درحالیکه پیش از آغاز جام جهانی و از سال ۲۰۱۹ هیچ کاری برای کمک به تیم ملی فوتسال انجام نشد و بدون مسابقه تدارکاتی عازم جام جهانی شدیم و با این حال به صورت میلیمتری از دور مسابقات کنار رفتیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما