امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

رقابت بانوان کونگ‌فو کار و هنرهای رزمی در شیراز

مسابقات مبارزات نیمه آزاد جام باشگاه های 
شیراز در بخش بانوان به صورت حضوری برگزار می گردد. مرضیه تولایی نائب رئیس هیأت  کونگ فو و هنرهای رزمی شیراز مسابقات کونگ فو  جام باشگاه های شیراز در بخش مبارزات نیمه آزاد با دستور ستاد ملی کرونا و با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. 
تولایی در این باره گفت: نزدیک به دوسال است که متأسفانه به خاطر ویروس منحوس کرونا هیچ مسابقه ای در بخش مبارزات نیمه آزاد نداشتیم و تمام مسابقات به صورت مجازی و در بخش هنرهای فردی و فرم برگزار شده و در حال حاضر نیاز دیدیم که یکدوره مسابقات مبارزه در قالب  جام باشگاه های شیراز با دستور عمل های بهداشتی و مجوز ستاد ملی کرونا برگزار نماییم، لذا طی جلسه ای که با مسئولین محترم هیأت و مسئول کمیته مسابقات ومبارزات برگزار نمودیم مقرر شد که پیگیری و برنامه ریزی هارا شروع کنیم وپس از مجوز  ستاد ملی کرونا این مسابفات را که به مدت نزدیک به دوسال است که  برگزار نشده انجام دهیم. 
تولایی در ادامه افزود: این دوره از مسابقات با حضور باشگاه های سراسر شیراز وصدرا  انجام می گردد و مسابقات در پنج رده سنی  برگزار می شود. 
تولایی خاطر نشان کرد: تمام داوران و مسئولین برگزاری  و شرکت کنندگان باید واکسن کرونا را تزریق کرده باشند و کسانی که واکسینه نشده باشند نمی‌توانند در مسابقه حضور داشته باشند.
تولایی اضافه نمود: تیم های شیرازی در بخش ممای و اوسیما نیز دارای افتخارات زیادی شدند و واقعا در این دو سال بهترین نتیجه ها را چه در بخش لیگ و چه در بخش مسابقات کشوری مدال های ارزشمندی را کسب نمودند. 
تولایی در پایان گفت: تمام تلاشمان براین است که بتوانیم جامعه بانوان را به سمت ورزش قهرمانی سوق بدهیم و بتوانیم با حمایت و پیگیری از طریق مسئولین اتفاقات خوبی را در بخش کونگ فو بانوان رقم بزنیم و این مهم اتفاق تحقق پیدا نمی کند 
جز در سایه اتحاد و همدلی  که می تواند آینده خوبی برای کونگ فو فارس رقم بزند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما