امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

عباس عباسی، سرپرست تیم خبر داد: بسکتبال با ویلچر پگاه فارس در آوردگاه مسابقات لیگ ملی کشور

فریدون رئیسی- سرویس ورزشی         
 پس از یک وقفه طولانی در روند برگزاری مسابقات بسکتبال با ویلچرچرخ  این مسابقات دوباره به حرکت درآمده و ورزش زیبا و مفرح جانبازان و معلولین به علت بیماری منحوس کرونا که تعطیل شده بود خوشبختانه با شروع مجدد مسابقات دوباره از سر گرفته شد. تیم بسکتبال با ویلچر  پگاه فارس به عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها حضور دارد.  عباس عباسی سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر پگاه فارس گفت: خوشبختانه بسکتبال با ویلچر پکاه فارس در آستانه بیستمین  سال فعالیت خود می باشد که با حمایت های خوب مسئولین پرتلاش کارخانه شیر پاستوریزه فارس توانسته روند خود را طی سال‌های متوالی ادامه دهد و با حمایت هایی که طی سال های اخیر مسئولان شرکت پگاه فارس از این تیم داشتند باعث شد تا این تیم به عنوان یک تیم باثبات در لیگ کشور حضور داشته باشد. اگرچه این تیم در طول مسابقات فراز و نشیب‌هایی داشته است اما همت بالای مسئولین کارخانه و 
دست اندرکاران تیم و بازیکنان باعث شد تا از ثبات لازم برخوردار باشد. عباسی گفت: در این میان در سال جاری با شروع مسابقات چهار نفر از بازیکنان تیم از جمع ما جدا شدند  و خوشبختانه حضور مقتدرانه سایر بازیکنان و با اضافه شدن چند بازیکن جوان و جویای نام تیم شکل کامل خود را برای حضور در مسابقات گرفت و استارت کار با تمرینات منظم بازیکنان زده شد و باحمایت‌های خوبی که هیأت جانبازان و معلولین استان فارس از تیم اول آوردنن باعث شد تا بازیکنان از  آمادگی خوبی برخوردار باشند. عباسی گفت: در این راستا حمایت های خوب مهندس بزم آرا مدیرعامل شرکت کارخانه شیر پاستوریزه پگاه فارس که انصافا با حضور در کنار بازیکنان و مساعدت هایی که داشتند باعث شد تا بازیکنان از انگیزه خوبی برخوردار باشند و عزم خود را برای حضور در مسابقات جزم نمایند. عباسی گفت: از آنجایی که بسکتبال با ویلچر فارس همواره در کشور به عنوان یکی از قطب ها مطرح می باشد و با داشتن بازیکنان جوان و جویای نامی که در سال های متمادی در تیم های ملی کشورمان در رده های مختلف حضور داشته اند باعث شده  همواره نگاه ویژه‌ای به تیم‌های فارس صورت گیرد. سرپرست  تیم بسکتبال با ویلچرپگاه فارس  افزود: مسابقات لیگ ملی امسال به علت انصراف دو تیم هیأت تهران و هیأت بسکتبال قم با شش تیم در دو گروه برگزار می گردد که در دور اول در شیراز میزبان تیم‌های هرمزگان و یزد بودیم که با عنایت به جوانی و کم تجربه بودن بازیکنان نتوانستیم نتایج خوبی به دست آوریم  هر چند که این مسابقات تجربه خوبی برای بازیکنان ما بود که به علت شرایط کرونایی نتوانسته بودیم مسابقات تدارکاتی برگزار کنیم و از آنجا که شرایط بازیکنان متفاوت نسبت به دور رفت مسابقات می باشد با آمادگی بهتری در مسابقات دور برگشت حضور پیدا خواهیم کرد.
 عباسی  گفت: تیم بسکتبال با ویلچر پگاه فارس  در دور برگشت مسابقات امروز به مصاف تیم فولاد هرمزگان  خواهد رفت تیمی که یکی از تیم‌های خوب و باسابقه بسکتبال باویلچر  کشورمان می باشد و توانسته بازیکنان خوبی را جذب نماید انا امروز  بازیکنان ما با تمام توان در برابر این تیم به میدان خواهند رفت تا بتوانند شکست دور رفت را جبران نمایند. وی گفت: تیم یزد حریف بعدی تیم بسکتبال باویلچر پگاه فارس می باشد که این دیدار نیز برای ما حائز اهمیت می باشد و تلاش داریم تا در دو دیداری که پیش رو داریم سربلند از میدان خارج شویم.  عباسی گفت: آنچه  برای بسکتبال با ویلچر پگاه فارس حائز اهمیت است رشد و پویایی این ورزش در بین عزیزان معلول می باشد و خوشبختانه هدف از شرکت در مسابقات برد با باخت انیست  و این مهم را نیز به خوبی مدیران شرکت پگاه پاستوریزه فارس درک کرده اند که آنچه که می‌تواند زمینه رونق بسکتبال باویلچر  باشد حضور این بازیکنان در مسابقات می باشد. عباسی گفت: در آماده‌سازی تیم تلاش حسن پالار سرمربی، غلامحسین یونسی مربی و محمد رحیمی مدیر تیم باعث شدتا بازیکنان از هر جهت برای شرکت در این مسابقات آمادگی لازم را داشته باشند قطعا در این مسابقات تمام تلاش ما این است که بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای بسکتبال با ویلچر استان فارس در رقابت های لیگ ملی باشیم. عباسی گفت: در این مسابقات برای تیم فارس اکبر مهندسان، غلامحسین یونسی، امین کریمی،مهدی مفتاحی، محمدهادی نجفی، محسن علیپور، محمدحسین امیری، رضا هوشمند، ابوالفضل بدیعی، رضا نیک سیرت بازی خواهند کرد. 
حسن پالار سرمربی غلامحسین یونسی مربی محمد رحیمی مدیر تیم و محمود طوسی مسئول تدارکات تیم می باشند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما