امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

همه همکاران دفاتر نهاد در خط مقدم میدان برنامه‌ریزی فرهنگی برای دانشجو هستند

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسین قنادزاده در آیین افتتاحیه اولین دوره آموزشی مدیران اجرایی و مسئولان واحدهای خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور اظهار کرد: آموزش منابع انسانی در سازمان های مأموریت محور دارای جایگاه ویژه ای است. وی  نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها را مجموعه ای دانست که  قائم به خدمت و امکانات نیست بلکه قائم به افراد است و تک تک همکاران نهاد در خط مقدم میدان برنامه ریزی فرهنگی  برای دانشجویان قرار دارند.
مدیر آموزش منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها حیثیت مجموعه را به منابع انسانی اش برشمرد و بیان کرد ازآنجا که افراد در مجموعه نهاد رهبری بر اساس قابلیت هایشان فردی و شخصی جذب شده‌اند آموزش بر اساس سیاست ها و نظام ارزشی این سازمان جدیت بیشتری پیدا می‌کند.
حجت الاسلام قنادزاده با اشاره به مطالبات ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در زمینه های آموزشی بیان کرد، حجت الاسلام دکتر رستمی خواستار آن است که چتر آموزش بر سر تمام رسته های شغلی در دفاتر نهاد گسترده شود، مدیر آموزش منابع انسانی نهاد با اشاره به تکلیف معاونت منابع انسانی این نهاد مبنی بر ایجاد زیرساخت هایی برای آموزش تمام بخش های نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، اظهار کرد: در حال حاضر در مجموعه آموزشی نهاد زیرساخت هایی ایجاد شده و زنجیره های مشخصی برای مسیر آموزش تعبیه شده تا همه همکاران از این آموزش احساس رضایتمندی کنند و هم دفتر مزکزی نهاد و مجموعه های وابسته به آن از این آموزش بهره لازم را ببرند. وی بیان کرد تا کنون آموزش درمجموعه مرکزی نهاد رهبری با امور اداری، امور مالی، امور مبلغان، اداره ارزیابی و نظارت متصل شده و تعامل و همکاری کاملا مناسب و درخوری با مجموعه های دیگر نهاد رهبری در دانشگاه ها برقرار است.
حجت الاسلام  قنادزاده ابراز کرد همه همکاران دفاتر نهاد در سراسر کشور در حال حاضر دارای پرونده آموزشی کاملی در سازمان اداری نهاد رهبری در دانشگاه ها می باشند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما