امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

انعقاد قرارداد با ۷۲سرمایه گذار

در بازدید استاندار فارس از شهرک صنعتی ارسنجان تصمیماتی در خصوص تأمین 
زیرساخت های آب، برق و مخابرات اتخاذ 
شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس دکتر ایمانیه استاندار فارس در سفر شهرستان خود به شهرستان ارسنجان با همراهی نماینده مردم شهرستان‌های ارسنجان مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی معاونین و جمعی از مدیران کل استان از شهرک صنعتی ارسنجان بازدید و دستوراتی به منظور رفع  مشکلات این شهرک صنعتی صادر 
کرد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:تسریع در اجرای خط انتقال برق اختصاصی دومداره، تأمین آب از محل خط انتقال آب به ارسنجان، توسعه شبکه مخابراتی در بستر فیبر نوری و تأمین گاز پایدار از مهمترین زیرساخت های 
این شهرک صنعتی است که باید توسط 
دستگاه های اجرایی برای حمایت از تولید و در راستای رفع موانع تولید تأمین شود.
احد فتوحی افزود: زیرساخت مناسبی در شهرک صنعتی ارسنجان برای ایجاد واحدهای جدید صنعتی و جذب سرمایه گذاران فراهم شده است و ۷۰میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت ها در این شهرک صنعتی اختصاص یافت.
 فتوحی ادامه داد: در زمینه زیرساخت ها برخی طرح ها نظیر جدول و آسفالت در مرحله اجرا و برخی طرح ها نظیر توسعه شبکه داخلی آب و گاز به اتمام رسیده است.
وی افزود: در این شهرک صنعتی ظرفیت ایجاد و استقرار ۱۶۴واحد صنعتی با پیش بینی ۸۵۰ نفر اشتغال و نیز جذب سرمایه‌گذاران فراهم‌شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  گفت: همه زیرساخت‌ها برای استقرار واحدهای صنعتی در این شهرک صنعتی فراهم شده و شهرک صنعتی ارسنجان با۶۶هکتار مساحت  دارای امکانات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب است و طرح آسفالت ورودی، شبکه روشنایی نیز در این شهرک صنعتی اجرایی خواهد شد.
وی افزود: هم اکنون ۷۱ قرارداد با سرمایه گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی منعقدشده که از این تعداد ۲ واحد با اشتغال زایی ۳۰ نفر در مرحله بهره برداری است.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان ارسنجان و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی، از این فرصت برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.
وی بیان کرد: واحدهای تولیدی در این شهرک صنعتی که به بهره برداری برسند  تا۱۳سال معاف از مالیات هستند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما