امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

بسیج تنها راه برون‌رفت‌ از بحران در کشورهای اسلامی است

استاندار فارس گفت: بسیج و الگوهایی مانند آن، تنها راه برون‌رفت‌ بحران از کشورهای اسلامی است. 
دکتر محمدهادی ایمانیه در برنامه بسیجیان «حماسه اقتدار» در شهرستان ارسنجان  با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره بنیانگذار آن، حضرت امام خمینی (ره)، در جمع بسیجیان شهرستان ارسنجان گفت: شهدا جان باارزش خود را برای تأمین آرامش، آسایش و رفاه ما هزینه کردند.
 استاندار فارس با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه ای است که امام خمینی(ره) بنیانگذاری کردند، افزود: امروز اگر کشور ما با اقتدار کامل حرف‌های فراوانی برای گفتن در سطح خاورمیانه و جهان دارد به برکت نیروی مردمی بسیج و اقدامات بسیجیان است.
 دکتر ایمانیه عنوان کرد: اگر کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه و یمن از دست استعمارگران  و داعشی ها نجات یافتند، به دلیل ایجاد نیروهایی مانند حشد الشعبی بود که از بسیج‌‌ برای تشکیل و فعالیت خود الگو  گرفته اند.
 نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خداوند است، گفت: نیروهای بسیج باید قدر خود را بدانند و شاکر پروردگار باشند.
دکتر ایمانیه با یادآوری اینکه در چند ماه گذشته بحران کرونا با فوت روزی ۷۰۰ نفر، بدترین شرایط را برای هموطنان رقم زد تصریح کرد: کرونا  در چند ماه ما را با بحران های اقتصادی و اجتماعی مواجه کرده بود اما با آغاز به کار رئیس جمهور بسیجی و حل مشکل تأمین واکسن و  با همراهی تمام نیروهای بسیج، ارتش، سپاه و‌نیروی انتظامی شاهد ایجاد 
پایگاه های واکسیناسیون گسترده در کشور بودیم. اقداماتی که منجر به این شد کشور در مقابله با کنترل کرونا و انجام واکسیناسیون  تبدیل به نمونه‌ای خاص شود.
 استاندار فارس با بیان اینکه  ورود بسیج به عرصه سازندگی تدبیری بود که ازسوی مقام معظم رهبری اندیشیده شد، عنوان کرد:  اقدامات مبتنی بر محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی در حال انجام است؛ همچنین حرکت بسیج در عرصه علم و فناوری نیز به‌زودی ‌نتایج خود را نشان می دهد.
نماینده عالی دولت در استان فارس جمعیت بسیجیان کشور را 86 نفر میلیون نفر دانست و گفت: از جمعیت ایران برخی نام خود را به‌صورت بسیجی ثبت و برخی دیگر ثبت نکردند، اما تلاش و نوع زندگی بسیجی، کشور ما را در قله عظمت قرار داده است.او با اشاره به شعار سال جاری در  هفته بسیج، «بسیج پاره تن و قسمتی از جان مردم ایران است»، این نهاد و تفکر بسیجی‌ را عامل اقتدار و امنیت و کشور دانست.
دکتر ایمانیه در جمع بسیجیان شهرستان ارسنجان، مردم این خطه را در استان فارس معروف به کسانی دانست که در عرصه های فرهنگ و اقتدار و تلاش، حضور فعال در میدان دارند.

   

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما