امروز، پنج شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۰

رئیس اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی ناجا: شهادت نقطه اوج دفاع از ارزش‌های دینی است

رئیس اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی ناجا در دیدار با خانواده معظم شهیدان گرانقدر جان محمد منفرد و حسن رضایتوند شهادت را نقطه اوج دفاع از ارزش های دینی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی دانست. 
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس، سرهنگ   مجید اعظمی مقدم به همراه سرهنگ كاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان و هیأت همراه در دیدارهای جداگانه با خانواده معظم شهیدان والامقام جان محمد منفرد و حسن رضایتوند با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، اظهار داشت: شهدا و خانواده شهدا از ارزش های معنوی انقلاب‌اند و پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی كشور مدیون خون شهدا است.
وی شهادت را نقطه اوج دفاع از ارزش های دینی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی دانست و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا اقدامی ارزشی و توفیق الهی بوده كه پشتوانه معنوی پلیس در اجرای مقتدرانه مأموریت هاست.
سرهنگ اعظمی مقدم با بیان اینکه همواره باید قدردان فداکاری های شهیدان و خانواده صبور آنان بود؛ خاطر نشان کرد: یکی از مصادیق قدردانی و تقدیر از شهیدان و خانواده های صبور آنان ادامه دادن راه آنان و پاسداری از امنیت کشور می باشد که با خون پاک و مقدس شهیدان به ثمر نشسته است.
گفتنی است؛ در پایان این دیدارها با اهدای لوح تقدیر از خانواده این شهیدان والامقام تجلیل به عمل آمد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما