امروز، سه شنبه، ۵ مهر ۱۴۰۱

بازیکنان ما در لیگ برتر به خودباوری رسیدند

هافبک گلزن تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان اینکه بازیکنان ما به خودباوری رسیدند،اعلام کرد: تیم فجر در ادامه رقابت های لیگ برتر بهتر از این هم خواهد شد. میلاد احمدی افزود:‌ پس از هشت سال دوری از لیگ برتر ٰ‌مسابقات را خوب شروع کردیم هر چندبا  ۲ باخت شروع کردیم  اما به گواه کارشناسان  برابر نساجی و گل گهر حقمان باخت نبود و خوب بازی کردیم و نشان دادیم که می توانیم حتی مدعی باشیم. وی اضافه کرد:پس از قهرمانی در لیگ دسته یک خوب برنامه ریزی شدٰ پیش از فصل اردوی آمادگی خوبی در تهران برگزار کردیم و چندین بازی تدارکاتی هم انجام دادیم که خیلی به آمادگی تیم کمک کرد.
* دو بازی اول حقمان باخت نبود
احمدی ادامه داد: واقعا ۲ بازی اول که باختیم حقمان نبود و در بازی سوم مقابل تیم صنعت نفت آبادان که از تیم های ریشه دار و خوب لیگ است و برای این فصل هم خوب تدارک دیده است ٰ‌بازی را با ۲ گل زیبا  بردیم و این شروع خوبی بود و بعدهم مقابل استقلال تهران خوب کار کردیم  و توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.
وی در مورد گل سه امتیازی که برابر پیکان به ثمر رساند نیز گفت: ‌روند رو به  رشدمان ادامه یافت تا اینکه برابرپیکان هم خوب بازی کردیم ویک گل مدرسه ای به ثمر رساندیم و با دادن ۲۰ پاس به گل رسیدیم.
هافبک تیم فجر که در لیگ دسته یک هم گل حساسی برای تیمش به ثمر رسانده بود، ‌ادامه داد:  وقتی بازی مالکانه و با کسب نتیجه انجام می دهی  ماحاصل یک کارتیمی است و همه در زدن این گل سهیم بودند و منهم تلاش آنها را به گل تبدیل کردم.
* تیم‌های حریف خوب آنالیز می‌شوند
 وی بیان کرد: ‌کلانتری سرمربی تیم آنالیز خوبی از بازی ها دارد، برابر پیکان هم یک زمان بازی مالکانه انجامی دادیم و یک زمان هم توپ به آنها می دادیم و با برنامه ای که پیاده کردیم  توانستیم تیم خوب پیکان را که در بالای جدول حضور دارد، شکست دهیم. احمدی در مورد بازی برابر سپاهان که چهارشنبه سوم آذرماه در شیراز برگزار می شود،ٰ هم گفت : تیم ‌سپاهان در این سال ها خوب برنامه ریزی کرده و موفقیت هایی هم داشته اند، آنها ٰهمیشه از تیم های مدعی بوده و در این فصل از لیگ برترهم مدعی قهرمانی است و در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد.
وی اضافه کرد: باهمه احترامی که برای تیم سپاهان قایل هستیم، ماهم فجر سپاسی هستیم و نشان دادیم دربرابر تیم های مطرح خوب بازی می کنیم و برای اینکه به بالای جدول برسیم فقط به سه امتیاز این بازی فکر می کنیم و امیدوارم با شکست تیم خوب سپاهان دل هواداران تیم که از حضور تیم محبوشان در لیگ برتر خیلی خوشحال هستندٰ را شاد ترکنیم.   
* زمین خوب در کیفیت بازی اثر دارد 
او گفت:‌ زمین بازی بسیارمهم است وهر چقدر صاف، هموار و یکدست باشد به کیفت بازی هر ۲ تیم کمک می کند و ما نیز به غیر از  ورزشگاه حافظیه زمینی دیگر نداریم و مجبوریم در همین زمین بازی کنیم تا ورزشگاه پارس شیراز  آماده ادامه مسابقات لیگ برتر شود.   
احمدی از سردار بوعلی به دلیل حمایت از تیم تشکر کرد و افزود:‌ مجموعه ای یکدست و همدل هستیم که همه می کوشند تیم موفق شود و در ادامه مسابقات هم حرف های بیشتری از تیم ما خواهد شنید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما