امروز، جمعه، ۸ مهر ۱۴۰۱

مشکلات فرهنگی اجتماعی برای همه دغدغه باشد

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز گفت: برای کنترل و کاهش مشکلات فرهنگی اجتماعی باید همه مدیران و مسئولات شهری نسبت به این موضوع به عنوان یک دغدغه بیندیشند. 
مسعود زارعی در بازدید از شهرک سعدی که با هدف شناسایی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی این شهرک انجام شد، گفت: حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز برای کنترل و یا کاهش آسیب‌های اجتماعی بصورت روزانه اقداماتی را دستور کار دارد.
او افزود: اگر نگاه علمی به آسیب‌های شهری داشته باشیم متوجه خواهیم شد که برای مدیریت بهتر این آسیب‌ها، استفاده از ظرفیت مشارکت‌های مردمی و همکاری دیگر ارگان‌ها نیز لازم است. ناظر شورای شهر شیراز در شهرداری منطقه سه گفت: این کمیسیون و حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز در تداوم برنامه‌های خود و به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ پیشگیری و ارتقای سطح سلامت اجتماعی، آمادگی همکاری با دیگر ارگان ها و یا سازمان ها را دارد. زارعی در بخش دیگری از بازدید خود از طرح اجرای سنگ چینی رودخانه محدوده کوچه ۷۹ شهرک سعدی بازدید کرد و افزود: این طرح که یکی از مطالبات ساکنین نیز بوده در حال حاضر توسط شهرداری منطقه سه در دست اجراست. عضو شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: پیگیری مطالبات مردمی و ایجاد ایمنی و رضایتمندی آنها برای شورا و شهرداری حائز اهمیت است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما