امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

بهرامی: توقعات واقع‌بینانه باشد؛ کار سختی در تیم‌های پایه کاراته داریم

سرمربی شیرازی  تیم‌های نوجوانان و جوانان کاراته دختران ایران با بیان اینکه توقعات از این تیم‌ها باید واقع بینانه باشد، گفت: کار سختی داریم و باید در مدتی کمتر از دو ماه، آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شویم.
«لیلا بهرامی» از مربیان شیرازی  کاراته کشورمان که به تازگی هدایت تیم‌های دختران نوجوان و جوان کشورمان را عهده‌دار شده است، در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: مسابقات انتخابی که به نوعی پیکارهای قهرمان کشوری است، طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود. منتخبین استان‌ها در این رویداد حضور دارند و از بین آنها نفرات اول تا سوم اوزان مختلف به‌همراه افرادی که ممکن است مقام کسب نکرده اما توان خوبی داشته باشند، گزینش خواهند 
شد.
وی افزود: باید مسابقات برگزار شده و نحوه کار بازیکنان را زیر نظر داشته باشم تا بتوان در خصوص توان نفرات صحبت کرد زیرا آنان حدود سه سال است مسابقه‌ای نداشتند و همه می‌دانیم که مسابقات داخلی با رویدادهای برون مرزی قابل قیاس نیستند.
بهرامی عنوان کرد: کار ما در تیم‌های نوجوانان و جوانان واقعا سخت است و ابتدا باید سطح آمادگی نفرات را لحاظ بدنی و تکنیکی بررسی کرده و سپس برنامه‌ریزی کنیم.تمام تلاشم این است تا تیم‌های نوجوانان و جوانان را به خوبی جمع‌وجور کرده و آماده مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان کنم تا از عهده مسئولیتی که به من واگذار شده، برآیم.
وی در مورد همکاران خود در کادر فنی، گفت: پس از مسابقات انتخابی در زنجان، همکارانم را معرفی می‌کنم. مسوولان فدراسیون دست من را برای انتخاب همکارانم باز گذاشته‌اند و باید عملکرد مربیان را در این پیکارها سنجیده و سپس انتخاب کنم.
این مربی جوان افزود: نمی‌خواهم کادر فنی شلوغ باشد و باید همکارانی را گزینش کنم که از لحاظ فنی توانمند بوده و همچنین بتوانیم هماهنگ باشیم زیرا فرصت بسیار کم است و تیم باید خیلی زود از همه لحاظ به آمادگی نسبی برسد.
وی افزود: کار در تیم‌های پایه همیشه سخت است و باتوجه به این که این تیم‌ها چند سال است که فعالیتی نداشته‌اند، بر سختی‌ها اضافه می‌کند. باید از صفر شروع کنیم و امیدوارم توقعات از این تیم و کادر فنی واقع‌بینانه 
باشد.
مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در رده‌های سنی مختلف از ۲۸ آذرماه به میزبانی قزاقستان و در شهر آلماتی برگزار می‌شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما