امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

مقصودی مسئول کمیته بازرسی کونگ فو و هنرهای رزمی شیراز

طی حکمی از سوی رضا بهارلو رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی شیراز و مسئول کمیته بازرسی استان داریوش مقصودی به عنوان مسئول کمیته بازرسی شیراز معرفی گردید. 
در این حکم آمده است بنا به تجربیات و علاقه مندی های جنابعالی از تاریخ 15مهر سال جاری  به مدت یکسال به مسئولیت کمیته بازرسی نائل می آیید، امید است بتوانید با در نظر گرفتن تمام ظرفیت های موجود و با در نظر گرفتن خرد جمعی و تعامل با تمام کمیته های هیأت بهترین عملکرد را داشته باشید.
مقصودی پس از دریافت مسئولیت گفت: ان‌شاءا... با تمام توان در راستای  قانون و برنامه ریزی گام برمی دارم و ان‌شاءا... طی یک اساسنامه مدون برنامه های 
کمیته بازرسی را به مربیان شیراز ابلاغ می نماییم تا بتوانیم در پایان سال مربیان را مورد ارزیابی قرار دهیم. مقصودی گفت: ان‌شاءا... تلاش داریم که مربیان کونگ فو شیراز در راستای قانون گام بردارند و ان‌شاءا...  شاهد پیشرفت این عزیزان باشیم. 
مقصودی نیز در مورد بازرسی از باشگاه ها و مربیان کونگ فو شیراز گفت: ان‌شاءا...  با هماهنگی رئیس بازرسی استان در نظر داریم گزارشات را بررسی و در چهارچوب قوانین با عزیزانی که قانون را نقض می کنند برخورد قانونی کنیم و جهت ارجاع به کمیته قضایی اقدام کنیم. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما