امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

اگر یك دقیقه نیروی انتظامی نباشد امور مردم مختل می‌شود

رئیس كل دادگستری استان فارس گفت: نیروی انتظامی در صف اول برقراری نظم و امنیت در كشور است و اگر یك دقیقه حضور نداشته باشد امورات مردم مختل 
می‌شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در جلسه قضائی- انتظامی در سالن جلسات دادگستری در شیراز با حضور فرمانده انتظامی استان و تعداد زیادی از مسئولان به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسیمن سیدكاظم موسوی بیان كرد: سرادر حبیبی انسان كم نظیری است و دستگاه قضا باید از ظرفیت و پتانسیل‌های نیروی انتظامی فارس در راستای خدمت مضاعف به شهروندان و ارتقای امنیت اجتماعی استفاده كند.
وی با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر، مخلصانه و شبانه روزی پلیس استان فارس در كنترل آسیب‌‎‌های اجتماعی، افزود: نیروی انتظامی در صف اول برقراری نظم و امنیت در كشور است و در این زمینه كارنامه درخشانی دارد.
حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به امنیت مطلوب در تمام نقاط استان فارس، گفت: دستگاه قضا با پشتوانه قانون حامی اقتدار نیروی انتظامی است و همه مسئولان و شهروندان باید قدردان این نیروی زحمتكش و جان فدا باشند.
در ادامه سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان ضمن ارائه گزارشی از عملكرد شش ماهه اول سال جاری، از حمایت‌های بی‌دریغ رئیس كل دادگستری فارس از مجموعه انتظامی كه سبب دلگرمی كاركنان شده تقدیر و بر تعامل هر چه بیشتر تأکید كرد.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم رئیس كل دادگستری استان از معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی به دلیل خدمت مضاعف در فارس و برقراری نظم و امنیت مطلوب با اهدا لوح تقدیر تجلیل كرد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما