امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

تقدیر مدیر کل صدا و سیما از فرمانده انتظامی استان فارس

به مناسبت هفته ناجا، مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان از سردار حبیبی و کارکنان انتظامی مستقر در این مرکز تقدیر به عمل آورد. 
محمدتقی سهرابی ضمن تبریک هفته ناجا، از تلاش های فرمانده انتظامی استان و کارکنان زیرمجموعه به ویژه کارکنان کلانتری مستقر در صدا و سیما  در راستای ارتقاء نظم و امنیت تقدیر و تشکر به عمل آورد.
فرمانده انتظامی استان با تأکید بر جایگاه ویژه اصناف در جامعه، گفت: اصناف پایه و اساس اجتماع هستند.
همچنین سردار رهام‌بخش حبیبی در همایش اصناف که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، اظهار داشت: كشور ایران اسلامی با همه دشمنی‌ها از امنیت و آرامش خوب و مطلوبی برخوردار است.
وی با تأکید بر جایگاه ویژه اصناف در جامعه، بیان كرد: اصناف یكی از زنجیره‌های محكمی هستند كه در اوج مشكلات و بحران‌های جامعه، هماهنگی و تعامل لازم را با نیروی انتظامی دارند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: قشر اصناف قابل احترام و بسیار ارزشمند هستند و تعامل و همكاری این مجموعه با نیروی انتظامی بسیار خوب و مطلوب است كه جای تقدیر و تشكر دارد.
در پایان این مراسم جمعی از صنوف از فرمانده انتظامی استان و تعدادی از معاونان تجلیل كردند  و همچنین سردار حبیبی از رؤسای اتحادیه و صنوف نیز تقدیر كرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما