امروز، چهار شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰

با حکم استاندار فارس؛ هادی بستام به عنوان سرپرست روابط عمومی استانداری فارس منصوب شد

با حکم استاندار فارس «هادی بستام» به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس منصوب شد.
دکتر محمدهادی ایمانیه با صدور حکمی «هادی بستام» را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس منصوب کرد.
متن حکم بدین شرح است؛
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِیدًا ای کسانی که ایمان آورده‌اید! تقوای الهی پیشه کنید و سخن (حقّ و) استوار گویید.
جناب آقای هادی بستام سلام علیکم
نظر به مراتب تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس منصوب می‌نمایم. امید است با عنایت به وظایف حاکمیتی استانداری و لحاظ بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت مردمی در راستای اطلاع رسانی دقیق، شفاف و به موقع از فعالیت‌ها و اقدامات استانداری، ارتباط مؤثر و مفید با گروه‌ها و اقشار مختلف مردمی، ارتباط با اصحاب رسانه و ایجاد زمینه مناسب برای انتشار مطالب و موضوعات مرتبط با اقدامات دولت سیزدهم، ایجاد زمینه فعالیت هر چه بیشتر روابط عمومی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان، ایجاد ارتباط دوسویه بین استانداری و مخاطبان و پاسخگویی متناسب به مطالبات مردمی در رسانه‌های مختلف از جمله صدا و سیما، رسانه‌های مکتوب، پایگاه‌های خبری و فضای مجازی، نسبت به انجام هر چه بهتر وظایف خود اهتمام نمائید.
در پایان ضرورت تکریم ارباب رجوع و ارائه الگویی از خدمت بی منت به مردم و رعایت اخلاق کریمه اسلامی را یادآوری می‌نمایم.
از خداوند متعال تقاضای حسن عاقبت برای جنابعالی دارم.
محمد هادی ایمانیه استاندار فارس لازم به ذکر است که«هادی بستام» پیش از این مدیر مسئول و سردبیر ماهنامه آوای فارس، مسئول سازمان بسیج رسانه شهرستان شیراز، عضو هیئت رئیسه شورای اطلاع رسانی شهرستان شیراز و مسئول روابط عمومی دانشگاه فنی حرفه‌ای استان و کشور بوده است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما