امروز، چهار شنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

دانشگاه علوم پزشکی شیراز: فریب شیب نزولی موج پنجم کرونا را نخورید

مسئولان بهداشت و درمان استان فارس با بیان اینکه استان فارس در شیب نزولی موج پنجم کرونا قرار دارد از شهروندان خواستند تا با ساده انگاری فریب شیب نزولی را نخورند و همچنان فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز روز دوشنبه در چهارصد و چهارمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه از خانواده ها خواست تا برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی، اولویت خود را مراجعه به مراکز واکسیناسیون و تزریق واکسن کرونا قرار دهند.
مهرزاد لطفی با اعلام اینکه روز یکشنبه در فارس، بیش از ۱۲۲ هزار و یکصد دوز واکسن کرونا تزریق شده است، افزود: به دلیل نقش مهم واکسیناسیون در افزایش ایمنی عمومی در برابر این اپیدمی، با تلاش مجموعه سلامت فارس، تعداد و ساعات کاری مراکز تزریق واکسن در شیراز و شهرستان های استان افزایش قابل توجهی یافته است و به صورت روزانه شاهد ثمربخشی این تلاش ها هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام آمادگی کامل مجموعه سلامت برای تزریق گسترده واکسن کرونا، از تیم واکسیناسیون دانشگاه و همکاری سازمان های حمایت گر نظیر مجموعه های نظامی و انتظامی و سپاه فجر فارس در این اقدام ملی تقدیر 
کرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما