امروز، دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دادگر: اختصاص اعتبارات ویژه به ۱۰ فدراسیون رئیس فدراسیون تیراندازی ورزشی توسط مجلس مبنای منطقی ندارد

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: اختصاص اعتبارات ویژه به ۱۰ فدراسیون ورزشی توسط مجلس مبنای منطقی ندارد و کاری کاملا غیرکارشناسی بوده است.
علی دادگر در خصوص تخصیص اعتبارات ویژه به 10 فدراسیون ورزشی توسط مجلس و قرار نداشتن برخی فدراسیون‌های المپیکی در این لیست اظهار داشت: این کار شتابزده و غیرکارشناسی و دور از مبنای علمی و منطقی انجام شده است و فدراسیون‌هایی که در آستانه المپیک هستند و سهمیه آنها مسجل شده و شانس کسب  مدال  هم دارند در این لیست نیستند.
وی در ادامه افزود: اگر این موضوع صحت داشته باشد قطعاً غیر کارشناسی و غیر منطقی است. فدراسیون‌های المپیکی در آستانه  یک آزمون بزرگ به نام المپیک هستند و هر گونه کمک، آنها را به مدال نزدیک‌تر می‌کند ولی متأسفانه برخی از آنها در لیست نیستند و به نظر دور از انصاف است.
رئیس فدراسیون تیراندازی خاطرنشان کرد: متولی و متخصص در تعیین اولویت ها در ورزش کشور، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است و جای سوال دارد که چطور اولویت‌ها از آنها استعلام نشده است و چطور 10 فدراسیون را جدا کردند و استثنا قائل شدند. اگر قرار به این اعتبارات بود، همه المپیکی‌ها باید در لیست قرار می‌گرفتند. امیدوارم این موضوع پیگیری شود تا در این روزهای حساس برای ورزش، حقی از فدراسیونی تضییع نشود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما