امروز، دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بازیکنان با کیفیتی جذب کردیم که جایگزین بازیکنان جدا شده از تیم شدند

سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز گفت: در فصل نقل و انتقالات هشت بازیکن جدید جذب کردیم که از لحاظ فنی و اخلاقی خوب 
می باشند و جایگزین بازیکنانی هستند که از ما جدا 
شده اند.
علی اصغر کلانتری ضمن تبریک سال جدید و ابراز سلامتی، اظهار داشت: امیدوارم نفرات جایگزین به زودی با شرایط تیم سازگار شوند و شاهد تیم خوب و یکدستی در ادامه مسابقات باشیم، البته ما هنوز سهمیه آزاد داریم که پیگیر جذب یک بازیکن دیگر هستیم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد‌.
وی افزود: بعد از استراحت چند روزه به بازیکنان از پنج فروردین تمرینات را در دو نوبت صبح و از شروع کردیم و با انجام دو بازی تدارکاتی آماده ادامه مسابقات 
هستیم.
سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز، در رابطه با تغییر مکان بازی خانگی فجر، ابراز داشت: از تمامی مسئولینی که پیگیر بهسازی و ترمیم چمن ورزشگاه پارس می باشند و شرایط انتقال بازی‌ها را به ورزشگاه دستغیب مهیا کردند تشکر 
می‌کنم. 
انتقال بازی ها به ورزشگاه دستغیب به خاطر زیر کشت رفتن چمن ورزشگاه پارس و نبودن ورزشگاه دیگری در شیراز می باشد و به احتمال زیاد بعد از ترمیم چمن پارس بازی ها در همان ورزشگاه ادامه می دهیم، البته امیدواریم با رفع نواقص ورزشگاه شهید دستغیب از جمله مشکل نور آن، امکان ادامه بازی‌ها در این ورزشگاه میسر گردد.
کلانتری در خصوص محرومان و مصدومان تیمش در اولین بازی سال جدید، بیان داشت: امیر شبانی، علوی زاده و گنجی را به دلیل مصدومیت، دانیال کردستانی و فرزن دانا را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.
وی به دیدار با تیم شهرداری آستارا اشاره کرد و افزود: تیم رقیب در نیم‌فصل اول نشان داد که تیم خوبی است و این مساله از جایگاه آنها در جدول رده بندی مشخص می باشد ولی با نهایت احترام به آنها تنها به کسب سه امتیاز این بازی خانگی فکر می‌کنیم.
سرمربی فجر سپاسی در پایان از اصحاب رسانه که در طول نیم‌ فصل اول پشتیبان تیم بوده و کماکان نیز به عنوان یار و یاور همراه تیم هستند کمال قدردانی و تشکر را به عمل آورد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما