امروز، دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان فارس معاون امداد و نجات جمعیبه بیش از ۱۱ هزار حادثه دیده در سال ۹۹

معاون  امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس در تشریح خدمات امداد و نجات هلال احمر در سال 99 از انجام یک هزار و 396 مورد عملیات و امدادرسانی به بیش از 11 هزار نفر از هموطنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مهدی خوبیار در تشریح گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر این استان در سال 99 گفت: در سال گذشته یک هزار و 396 مورد عملیات امداد و نجات در استان انجام و در این عملیات ها، 
به بیش از 11 هزار 683 هموطن امدادرسانی شده است.
خوبیار افزود: سال گذشته 234 مورد عملیات رهاسازی نیز توسط امدادگران جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح مختلف انجام و جان 550 نفر از مرگ حتمی نجات داده شد.
به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس، در بازه زمانی یاده شده 2 هزار و 227 نفر از هموطنان آسیب دیده در حوادث مختلف در فارس، اسکان اضطراری داده شده اند.
خوبیار به عملکرد امدادهوایی جمعیت هلال احمر فارس در سال گذشته نیز اشاره کرد و افزود: 56 سورتی پرواز توسط بالگرد جمعیت استان در سال 99 انجام شده که در این عملیات ها، 16 مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شد.
وی همچنین اظهار کرد: در عملیات امداد هوایی هلال احمر در سال گذشته، 2 تن بار توسط بالگرد امدادی جمعیت، حمل و جابجا شده است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما