امروز، شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

هفتاد و نهمین نشست هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک

هفتاد و نهمین نشست هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک ظهر امروز و با حضور اعضای هیأت رئیسه فدراسیون تنیس برگزار شد.
اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک هفتاد و نهمین نشست خود را برگزار کردند و طی آن با میزبانی از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون تنیس به بحث و بررسی پیرامون شرایط روز کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو و وضعیت فدراسیون های
المپیکی پرداختند.
دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل و سخنگوی کمیته در خصوص نشست امروز هیأت اجرایی گفت: در ابتدای این نشست دکتر سید رضا صالحی امیری گزارش کاملی را از بازدید و حضور در فدراسیون های 
مختلف طی هفته گذشته ارائه داد و مشکلات و درخواست فدراسیون های مربوطه را به اطلاع اعضای هیأت اجرایی رساند.
وی یادآور شد: در ادامه نشست آخرین وضعیت رشته های المپیکی و شرایط حاضر در اردوهای آماده سازی آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع پرداختند.
سعیدی به حضور اعضای هیأت رئیسه فدراسیون تنیس در این نشست اشاره کرد و گفت: طبق سیاست جدید هیأت اجرایی مقرر شده تا در  نشست های مختلف؛ اعضای هیأت رئیسه فدراسیون ها حضور یافته و ضمن ارائه گزارش به تشریح برنامه های پیش روی فدراسیون خود بپردازند که در همین راستا دکتر عزیزی بهمراه فرزین ضیا آذری دبیر و خانم دکتر مهرافزا منوچهری نایب رئیس فدراسیون و اعضای هیأت رئیسه امروز در نشست هیأت اجرایی حضور یافتند و گزارشات بسیار کاملی از فعالیت های انجام شده و برنامه های سال آینده خود ارائه دادند.
وی ادامه داد: اعضای هیأت اجرایی بعد از استماع گزارشات و صحبت های دکتر عزیزی و همراهان از تلاش ها و پیگیری های مثبت این فدراسیون در مدت استقرارشان در فدراسیون تقدیر و تشکر نمودند و اعلام داشتند که قطعاً فدراسیون تنیس با این اعضا و پیپگیری های مربوطه می تواند روزهای خوش و موفقی را در پیش داشته باشد.
سخنگوی کمیته ملی المپیک در پایان گفت: آخرین بخش از نشست هیأت اجرایی نیز به گزارش کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک اختصاص داشت که طی آن دکتر ترکان با حضور در نشست، 
فعالیت های این کمیسیون را طی سال گذشته و 
برنامه ای پیش بینی شده تا المپیک توکیو را برای حاضرین در نشست هیأت اجرایی ارائه داد. برخی درخواست های واصله از سوی فدراسیون ها نیز در پایان نشست مورد بررسی و تصمیم گیری اعضا قرار گرفت.
در این نشست دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس، دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل ، خانم طاهریان و دکتر باقرزاده نواب رئیس، علیرضا رحیمی ، مجید شایسته، علی دادگر، سید عبدی افتخاری، غلامعلی محمد علیپور، مجید کیهانی، محسن رضوانی، هادی ساعی حضور داشتند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما