امروز، جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

هدف ما توسعه سبک کیوکوشین سنتی استان فارس است

فرزانه قنبر دزفولی- سرویس ورزشی
محمد شفیعی رئیس کیوکوشین سنتی استان فارس در گفتگو با سرویس ورزشی «تماشا» از برگزاری نخستین دوره وبینار تشریح کاتاهای پینان خبر داد و اظهار کرد: نخستین دوره وبینار تشریح کاتاهای پینان به صورت مجازی و با تدریس بنده و همکاری سن سی اشکان امیری 
برگزار شد.
وی افزود: در این دوره کاتای پینان ایچ و پینان نی تشریح و همچنین نحوه کاربرد و عملکرد تکنیک ها، بونکای و تمرینات اختصاصی جهت افزایش مهارت آموزش داده شد. خوشبختانه این دوره مورد استقبال علاقمندان و متقاضیان زیادی قرار گرفت.
شفیعی به برگزاری نخستین جلسه هیأت رئیسه، نمایندگان و مسئولین 
کمیته های کیوکوشین استان فارس اشاره کرد و یادآور شد: در این جلسه که به صورت مجازی برگزار شد، از همه کسانی که در مسیر رشد و توسعه این رشته ورزشی فعالیت دارند، خواستار رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شدیم و از آنها خواستیم که در طول برگزاری دوره های آموزشی و تمرینات ورزشی، تمامی شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا رعایت شود.
این مقام مسئول، خاطر نشان کرد: در این جلسه ضمن شنیدن نقطه نظرات شرکت کنندگان از آنها خواستیم که پیشنهادات و برنامه های سال ۱۴۰۰ را به صورت مکتوب ارائه دهند. 
وی با بیان اینکه بانوان فعال در سبک کیوکوشین سنتی استان فارس، طی یکسال گذشته فعالیت های قابل توجهی در این رشته ورزشی داشته اند، گفت: خوشبختانه از بانوان و آقایان پرتلاش و توانمندی در این سبک بهره می بریم و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم که به توسعه این رشته ورزشی در هر دو بخش بانوان و آقایان بپردازیم.
شفیعی با بیان اینکه اولین دوره وبینار داوری نیز به صورت مجازی برگزار شده است، عنوان کرد: با هماهنگی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران و هیأت کاراته استان فارس، اولین دوره وبینار داوری با موضوع آموزش قوانین داوری کاتا و قضاوت مسابقات مجازی برگزار شد.
شفیعی ادامه داد: این دوره آموزشی با حضور ۳۵ شرکت کننده برگزار گردید و پس از تدریس به همه سؤالات مطرح شده، پاسخ کامل داده شد.
وی با اعتقاد به اینکه برگزاری دوره های آموزشی یکی از مهم ترین 
اولویت های سبک کیوکوشین سنتی استان فارس است، ابراز کرد: امیدواریم بتوانیم گام های محکم و مؤثری در راستای رشد و توسعه این رشته ورزشی در سطح استان فارس برداریم و به موفقیت های بیشتری در این رشته نائل شویم.
شفیعی در پایان سخنانش از تلاش بی وقفه و حمایت های مسئولین فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، ریاست سبک کیوکوشین سنتی ایران و رئیس هیأت کاراته استان فارس تشکر و قدردانی کرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما