امروز، جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

۳ گزینه مربیگری شالکه برای دوره بازسازی

باشگاه شالکه آلمان برای بازسازی تیم فوتبالش در تابستان 3 مربی مد نظرقرارداده است. مدیریت شالکه مدت هاست که برای آینده برنامه ریزی می کند. سران باشگاه امیدوار بودند تیم آبی پوش را در دسته اول بوندس لیگا حفظ کنند. از ابتدای فصل جاری که این تیم قدیمی و با ریشه وضعیت بحرانی پیداکرد، 4 تغییر در کادر فنی ایجاد کردند. در آغاز سال دست نیاز به سوی کریستیان گروس، سرمربی سوئیسی و متخصص در نگه داشتن تیم ها در دسته اول درازکردند. مدیران باشگاه امیدوار بودند با استفاده از درایت و تجربه بسیار مربی 67 ساله شالکه در بالاترین سطح بوندس لیگا حفظ شود.
اما بحران در این تیم همچنان ادامه داشته تا جایی که همچنان تیم رده آخر جدول 18 تیمی لیگ فوتبال ژرمن هاست. سران باشگاه می دانند که به احتمال زیاد تیم شان به دسته دوم سقوط خواهد کرد. به همین خاطر از حالا  به فکر بازسازی تیم هستند. آنها برای سرمربیگری 3 گزینه را مورد توجه قرارداده اند. جدی ترین گزینه آنها برای این منظور اشتفان باوم گارت، سرمربی 49 ساله تیم پادربورن است که قراردادش تابستان به اتمام می رسد. همچنین دومنیکو تدسکو 35 ساله که تیم شالکه را در سال های 2017 تا 2019 هدایت کرد، گزینه بعدی است. سومین گزینه نیز دیمیتریوس گراموزیس بوده که قبلا در شالکه حضور داشته است.
البته مدیریت باشگاه برای پست مدیریت ورزشی نیز دنبال گزینه مناسب می گردد. برای این منظور نیز پتر کنوبل از جمع مدیران ارشد باشگاه، رون اشنایدر، مدیر ورزشی سابق ماینتس و بنیامین اشمیدس از اوزنابروک مد نظر باشگاه هستند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما