امروز، شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دومین امتیاز ایمان شیراز در لیگ برتر فوتسال

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال با صدرنشینی گیتی پسند اصفهان و پیروزی پرگل مس‌سونگون ورزقان به پایان رسید. هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال  با انجام ۶ دیدار و در دو گروه پیگیری شد. در این هفته و در گروه اول تیم گیتی پسند صدر جدول را از مقاومت البرز پس گرفت و در گروه ب نیز تیم مس سونگون موفق شد با بردی پرگل جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کند.
گروه اول :تیم فوتسال گیتی پسند در دیداری نزدیک و حساس توانست شهروند ساری را در خانه و با نتیجه چهار بر سه شکست داده و با ۲۱ امتیاز راهی صدر جدول شود. شهروند نیز با ۹ امتیاز در قعر جدول گروه اول قرار دارد. در دیگر دیدار این گروه تیم های فوتسال شهید منصوری قرچک و فردوس قم با یکدیگر روبرو شدند که تیم منصوری توانست میهمان خود را با نتیجه پنج بر دو از پیش رو بردارد. تیم منصوری با این پیروزی و با یک بازی بیشتر نسبت به شهروند ساری در رده ششم جدول گروه اول قرار گرفت.
اهورا بهبهان و کراپ الوند نیز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان هر دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند. کراپ با این تساوی ۱۶ امتیازی و در رده سوم جای گرفت. تیم اهورا بهبهان نیز با این یک امتیاز ۱۲ امتیازی شده و در رده پنجم جدول گروه اول قرار گرفت.
گروه دوم: تیم های فوتسال مس سونگون و ملی حفاری اهواز در تبریز روبروی یکدیگر قرار گرفتند و در پایان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر سه سال گذشته موفق شد با هفت گل نماینده اهواز را شکست دهد تا با ۲۳ امتیاز در صدر جدول گروه دوم جایگاه خود را مستحکم کند. نماینده اهواز نیز با ۱۰ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. ایمان شیراز و راگای تهران نیز در شیراز به مصاف همدیگر رفتند که در نهایت دو تیم به تساوی چهار بر چهار رسیدند. تیم راگا با این تساوی ۱۴ امتیازی شده و در رده چهارم جدول باقی ماند. تیم ایمان نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول گروه دوم قرار دارد.  در دیگر دیدار این گروه تیم های سن ایچ ساوه و کوثر اصفهان با یکدیگر روبرو شدند که در پایان تیم سن ایچ موفق شد میهمان خود را با نتیجه پنج بر چهار شکست دهد و با ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرد. تیم کوثر نیز با ۱۱ امتیاز در رده پنجم جدول گروه دوم
 قرار دارد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما