امروز، شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مجموعه کارکنان کمیته امداد، خستگی‌ناپذیر و عاشق کار و حرفه خویش‌اند

سیدمحی الدین حسینی ارسنجانی - تماشا
 علیرضا پاک‌فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در بهارستان در دیدار با مدیر کل امداد فارس گفت: معتقدم هر کسی در هر جایی که مشغول به کار است اگر عاشق کار و حرفه خود باشد، خسته نمی‌شود و این امر در مجموعه امداد به خوبی دیده می‌شود.
دکتر پاک‌فطرت افزود: امید است مسئولان در ارزیابی افراد برای پست‌های مختلف، به جای سیاسی‌کاری علاوه بر تخصص و نبوغ، به علاقه فرد توجه کنند.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس در ادامه به این نکته اشاره کرد که می‌بایست قبل از اینکه برای ایتام کاری انجام دهیم، به دنبال علل یتیم شدن فرد بگردیم که این مسئله به دلایل مختلفی بستگی دارد. تعداد قابل توجهی از عزیزان ما به دلیل تصادفات جان خود را از دست می‌دهند. باید به جای بها دادن بیش از حد به کارخانه سایپا و ایران خوردو، به دنبال مطالبه افزایش کیفیت از این کارخانه‌ها برویم.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از علت‌ها جاده‌های برون شهری ما هستند که به دلیل کمبود اعتبار نتوانستیم سیستم ایمنی را جایگزین حمل و نقل جاده‌ای کنیم؛ ۵۰ درصد ایتام و معلولین ما حاصل همین تصادفات هستند.
این نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم شورای اسلامی با بیان اینکه عدم برنامه‌ریزی خوب، در آینده دولت را روز به روز فقیرتر می‌کند، تصریح کرد: زیادی وارد مسائل سیاسی شدیم و هر گروهی که بر سر کار می‌آید گروه قبلی را سرکوب کرده و تمام کمبودها را بر گردن او می‌اندازد.
* با ایجاد اشتغال مولد، بر بسیاری از مشکلات می‌توان فائق آمد
 نماینده شاخص مردم ایران در بهارستان گفت: به شهرداری‌ها باید اختیارات بیشتری داد و در ازای آن مطالبه بیشتری هم از شهر داری داشته باشیم. شهرداری می‌بایست برای یتیم‌خانه‌ها زمین مورد نیاز را تأمین کند.
وی در ادامه با بیان اینکه در آینده خبرهای خوبی در حوزه مسکن خواهید شنید، افزود: در طرح مالیات بر خانه‌های خالی، خانه‌های لوکس و ماشین‌های لوکس مقرر شده است که درآمد حاصل به طور صد در صد در مسکن محرومین هزینه شود.
 عضو کمیسیون عمران مجلس به تصویب طرح جهش تولید در مسکن اشاره کرد و گفت: این طرح در مسیر تصویب است و طبق آن می‌بایست سالیانه ۶۰۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت ساخته شود.
وی همچنین با بیان اینکه ایجاد اشتغال مولد می‌تواند جامعه‌ای موفق را به دنبال داشته باشد، اضافه کرد: در بودجه سال آینده، ۹۰ درصد بودجه جاری و ۱۰ درصد عمرانی در نظر گرفته شده است که از همین ۹۰ درصد، ۷۰ درصد حقوق کارمندان است و این یعنی فاجعه با ایجاد اشتغال مولد می‌توانیم به بسیاری از این مشکلات فائق آمده و در مسیر توسعه قرار گیریم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما