امروز، دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر استاندار فارس از دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس

استاندار فارس با اهدای لوح تقدیر دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، از تلاش‌های سلیمان کرمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قدردانی نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عنایت‌ا... رحیمی در حاشیه ششمین جلسه شورای هماهنگی  مواد مخدر استان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد بر انجام تکالیف قانونی توسط همه دستگاه‌ها و فرمانداران به‌عنوان رؤسای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌ها تأکید نمود و گفت: باید هوشمندانه و وظیفه مدار با حساسیت هر چه بیشتر، با استفاده از نقشه راه ترسیمی و برآوردهای وضعیتی و نسخه‌های پیشگیرانه و فرهنگی با همکاری همه فعالین، دلسوزان، صاحب‌نظران اجتماعی در مسیر مبارزه با مواد مخدر گام برداشت.
استاندار فارس در ادامه از سلیمان کرمی به جهت تلاش و برقراری تعامل بین بخشی و هم‌افزایی بین دستگاه‌های ذی‌ربط و همچنین هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده در اجرای طرح ساماندهی معتادین متجاهر در سطح شهر شیراز قدردانی کرد و لوح سپاس دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری را به وی اهدا نمود.   
گفتنی است؛ از ابتدای سال جاری علی‌رغم محدودیت ناشی از شیوع کرونا تاکنون 2818 نفر معتاد جمع‌آوری که از این تعداد 2060 نفر معتاد متجاهر و کارتن‌خواب شامل 1955 مرد و 105 زن به مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده ۱۶ شیراز و سایر مراکز پیش‌بینی‌شده جهت نگهداری و درمان به مدت شش ماه و به‌صورت رایگان ارجاع داده‌شده‌اند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما