امروز، شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

همکاری اداره کل ورزش و جوانان و سپاه فجر در محرومیت‌زدایی مناطق کم برخوردار شیراز

مدیرکل ورزش و جوانان از آمادگی همکاری با سپاه فجر استان در محرومیت زدایی از مناطق 
کم برخوردار شهر شیراز خبر داد.
عباس حاجی زاده مدیرکل ورزش و جوانان که در مراسم افتتاح سالن ورزش های رزمی صاحب الامر حوزه 12 ناحیه بقیه ا... الاعظم (عج) شهر شیراز سخن می‌گفت، افزود: توجه به محرومیت زدایی 
در مناطق کم‌برخوردار یکی از اهداف مجموعه اداره کل ورزش و جوانان می باشد.
حاجی‌زاده گفت: کلانشهر شیراز در مقایسه با دیگر شهرهای استان از سرانه ورزشی کمتری برخوردار است که با همکاری شهرداری و شورای شهر و مجموعه سپاه استان می‌توان این نقیصه را بهبود بخشید.
حاجی زاده در این مراسم افزود: ادارکل ورزش وجوانان فارس آماده است در صورتی که ناحیه مقاومت بسیج سپاه در مناطق محرم شیراز مکان مناسبی جهت فعالیت ورزشی جوانان و نوجوانان در نظر بگیرد نسبت به تجهیز آن اقدام نماید.
سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان نیز در آیین افتتاح سالن ورزشهای رزمی گفت: ورزش نقش به سزایی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد و ساخت اماکن ورزشی در این مناطق تسریع کننده این امر است.
حمایت از تیم فجر سپاسی موضوع دیگری بود که فرمانده سپاه به آن پرداخت و گفت: حضور قدرتمند فجر شهید سپاسی در لیگ دسته یک در دستور کار ما است و امیدواریم این تیم بتواند به لیگ برتر صعود و دل مردم استان را شاد کند.
در پایان این مراسم تفاهامنامه همکاری فی مابین هیات تکواندو استان و سپاه ناحیه بقیه ا...(عج) شیراز منعقد شد.
گفتنی است؛ سالن ورزش های رزمی صاحب الامر با زیربنایی ۴۰۰ مترمربع در بولوار ماذون قشقایی شهر شیراز به همت سپاه فجر استان فارس ساخته و تجهیز شده است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما