امروز، شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

بکن‌باوئر: کل دنیا ما را مسخره می‌کنند ولی لوو باید بماند

اسطوره فوتبال آلمان با دردناک توصیف کردن شکست سنگین برابر اسپانیا ابراز امیدواری کرد یواخیم لوو در یورو جبران مافات کند.
فرانتس بکن باوئر درباره شکست سنگین تیم ملی فوتبال آلمان برابر اسپانیا بحث کرده است. قیصر  ۷۵ ساله گفت: «اکنون همه دنیا به ما می خندند.»
آلمان در آخرین دیدار خود در لیگ ملت های اروپا با نتیجه عجیب و دور از انتظار ۶-۰ به اسپانیا باخت.
 بکن باوئر گفت: این چیزی از تیم آلمان نبود. یک خاموشی کامل  خوشبختانه به ندرت چنین شکست هایی در تیم ملی دیدیم. درباره این دیدار باید بگویم که یک مشکل رهبری در زمین در تیم یواخیم لوو وجود دارد. من بلوغ را 
ندیده ام، هیچ چیز مثبتی نبود. شما برای بهتر بازی کردن به رهبران مورد اعتماد در زمین  نیاز دارید. اگر خوب پیش نرود باید تعویض کنید.
به دلیل عدم رهبری، بکن باوئر برای بازگشت توماس مولر ۳۱ ساله به تیم ملی که به طور کامل در بایرن احیا شده است سخن به میان آورد. اسطوره فوتبال آلمان گفت: مولر مانند تیم بایرن در مراحل دشوار مسابقه تیم را تحریک می کند. اگر در آخرین مسابقات بین المللی قهرمانی اروپا مولر در زمین بود اتفاقات دیگری رقم می خورد. او باید در تیم ملی باشد چون می تواند تیم را رهبری کند.
آلمان در مسابقات قهرمانی اروپا با فرانسه، پرتغال و مجارستان در یک گروه است. قیصر فوتبال آلمان در پایان گفت: من امیدوارم لوو در تیم بماند و بتواند برای یورو تیم را به شرایط بهتری برساند و در واقع این نتیجه را جبران کند. آلمان در گروه سختی قرار دارد ولی می تواند شرایط را در یورو تغییر دهد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما