امروز، شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

۴۸۰ برنامه در هفته بسیج در دیار سلمان فارسی برگزار می‌شود

به گزارش نصرا... پناهی مدیر روابط عمومی تأمین اجتماعی نیروهای مسلح استان فارس، سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج در این هفته، 480برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، بهداشتی، عمرانی و... در شهرستان اجرا می شود.
سرهنگ غلامرضا توکل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته بسیج امسال از ۳۰ آبان‌ماه تا ۶ آذرماه به مدت یک هفته با شعار محوری بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین آغاز می‌شود. 
وی افزود: امسال نیز همانند سال‌های قبل برنامه‌های متعددی با رویکرد نهضت خدمت خالصانه وصادقانه، کمک‌های مومنانه و رزمایش دفاع زیستی مقابله باکرونا  و با اجرای  بیش از 480 ویژه برنامه در سطح شهرستان کازرون برگزار خواهد شد. 
وی حضور بسیج در صحنه‌های خدمت رسانی را بی منت عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج یادگار حضرت امام خمینی (ره) برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه جهادی در بین مردم ایجاد 
شده است. 
فرمانده سپاه ناحیه کازرون به شیوع ویروس کرونا در کشور همزمان با سراسر جهان و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم اشاره کرد و گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار دارد. توکل از برگزاری مجازی و غیر حضوری مراسم هفته بسیج امسال به خاطر شیوع کرونا خبر داد و گفت: اعزام اکیپ‌های ویزیت رایگان به مناطق نیازمند، نذرخون و اهدای داوطلبانه خون دهی برای افراد نیازمند و نیز توزیع بسته های معیشتی، اقلام بهداشتی برای پیشگیری از کرونا از برنامه‌های این هفته خواهد بود.
وی ایجاد امید در بین مردم را از اهداف برنامه‌های بسیج عنوان کرد و افزود: در شرایط سخت اقتصادی و نیز تحریم‌های ظالمانه دشمنان، مردم نیازمند به حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حمایتی هستند که بسیج نیز همراه با دیگر  نهادها در خط مقدم یاری رساندن به مردم قرار دارد. فرمانده سپاه ناحیه کازرون توزیع بسته‌های معیشتی در بین خانواده های کم برخوردار، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی وکتابخوانی بامحوریت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، آبروی محله و افتخار کوچه‌ها به صورت آنلاین،تجلیل از فرماندهان ومدیران بسیج، مدافعان سلامت، را عمده برنامه‌های هفته بسیج شهرستان کازرون   عنوان کرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما