امروز، چهار شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

طرح جهادی همیاران سلامت در بیمارستان نمازی

طرح همیاران سلامت به نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در حال برنامه ریزی و اجراست.
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نشست هماهنگی برنامه جهادی همیاران سلامت با حضور مسئولان دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و مسئولان بیمارستان نمازی برگزار شد.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان در سنگر مبارزه با ویروس کرونا بیان کرد: فعالیت همیاران سلامت در زمینه همیاری با کادر درمان، ارایه مشاوره ویژه کادر درمان، بیماران و همراهان بیمار مشاوره احکام، در راستای مراقبت و حفظ سلامت معنوی و همکاری جهادی در بخش خدماتی بیماران است.
حجت الاسلام و المسلمین «محمد مهدوی» با تأکید بر فعالیت جهادی این گروه افزود: اقدامات خدماتی از جمله غذا دادن به بیماران و مواردی از این قبیل نیز از فعالیت های همیاران سلامت است.
او ادامه داد: این طرح نیازمند ورود خیرین برای کمک رسانی مالی و حضور طلاب، دانشجوها و افراد علاقمند و توانمند است، همچنین برای تحقق بخشیدن به این فعالیت جهادی، لازم است اطلاع رسانی وسیعی انجام شود.
دکتر «کامران راسخ» قائم مقام و معاون درمان مرکز آموزشی درمانی نمازی نیز ضمن بررسی و ابراز نظر در خصوص طرح همیاران سلامت گفت: تیم مدیریتی در راستای اجرای این طرح مطابق با معیارهای مشخص مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برای هرگونه همکاری آمادگی کامل دارد.
در ادامه این نشست «رضا ملک نسب» سرپرست مدیریت بیمارستان نمازی نیز با توجه نتایج معنوی دست اندرکاران برنامه های جهادی، خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت این همیاران طی مدت همکاری شد.
طرح جهادی همیاران سلامت در قالب همیاری، مشاوره، همکاری با کادر درمان به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال برنامه ریزی و اجرا است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما