امروز، چهار شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

نجات جان جوان سقوط کرده در کوه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر مرودشت

 رئیس جمعیت هلال احمر مرودشت از نجات جان جوان سقوط کرده از کوه رحمت تخت جمشید خبر داد و گفت: درساعت ۱۲:50 چهارشنبه ۲۸ آبانماه ٩٩ با تماس مرکز کنترل هماهنگی امداد و نجات EOC  گزارشی مبنی بر سقوط فردی درکوه  رحمت تخت جمشید مرودشت اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مرودشت؛ محمد رفیعی اضافه کرد: بلافاصله نجاتگران تیم جستجو ونجات کوهستان تخت جمشید با تجهیزات تخصصی به منطقه اعزام شدند و با بررسی انجام شده مشخص شد جوان پس از صعود به ارتفاعات در مسیر  بازگشت از دیواره پرت و  دچار شکستگی از ناحیه ساق پای چپ  شده است.
رفیعی ادامه داد: نجاتگران با شناسایی دقیق محل حادثه با تجهیزات لازم به ارتفاعات صعود نموده و پس از حدود یک ساعت صعود در مسیر، موفق به یافتن فرد شدند و پس از انجام اقدامات کمک‌های اولیه و حمایت های روانی مصدوم را  بسکت کرده و به منطقه امن در دامنه کوه انتقال دادند .
وی گفت: مصدوم، پس از هماهنگی های لازم برای انجام اقدامات درمانی، به منظور ادامه خدمات درمانی تحویل نیروهای اورژانس داده شد.
* نجات جان سه مصدوم حادثه واژگونی پراید، توسط نجاتگران پایگاه جمعیت هلال احمر در کولی کش
رئیس جمعیت هلال احمر خرمبید از نجات جان سه مصدوم حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو پراید توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری کولی کش خبر داد.
سید جواد موسوی با اشاره به محل وقوع حادثه در کیلومتر 8 محور آباده - خرم بید در چهارشنبه 28 آبان ماه اظهار کرد: امدادگران پایگاه امداد و نجات بین شهری کولی کش بلافاصله پس از اطلاع از وقوع این حادثه به محل مورد نظر اعزام شدند و اقدام به رهاسازی 4 حادثه دیده نمودند.
موسوی ادامه داد: نجاتگران پس از رهاسازی و کنترل ترافیک در این جاده، به 3 مصدوم این حادثه امدادرسانی و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل نیروهای اورژانس نمودند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما