امروز، چهار شنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

فرمانده سپاه بقیه‌ا...(عج) شیراز: هفته بسیج ۱۲۰ برنامه توسط سپاه بقیه‌ا...(عج) برگزار می‌شود

فرمانده سپاه بقیه‌ا...(عج) شیراز، از برگزاری ۱۲۰ برنامه شاخص توسط این ناحیه به مناسبت هفته بسیج خبر داد و گفت: ۷۹ برنامه به پروژه‌های عمرانی در قالب بسیج سازندگی در محلات اختصاص داده شده است. 
سرهنگ پاسدار مجید علیپور جمعه ۳۰ آبان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته بسیج از بسیج به عنوان یکی از سرمایه‌های ارزنده انقلاب یاد کرد و افزود: تاریخ بسیج روشن و پرافتخار است و همواره در عرصه های مختلف به خدمترسانی به جامعه با نگاهی ایثارگرایانه پرداخته است.
او حضور بسیج در دوران هشت ساله دفاع مقدس را سرنوشت ساز قلمداد و اظهار کرد: پس از جنگ تحمیلی رویکرد دشمنان از خاکریزهای نظامی به تهاجمات فرهنگی و اجتماعی تغیر کرد و نیروی مخلص بسیج نیز به موازات آن با نیروهای متخصصی که برآمده از متن جامعه و مردم بودند به ادای دین به انقلاب همت گماشتند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بقیه‌ا...(عج) شیراز خاطرنشان کرد: برخورداری از نیروهای مردمی از مولفه‌های قدرت در همه کشورهای دنیا محسوب می‌شود اما بسیجیان در ایران اسلامی به صلاح ایثار و مفاهیم ارزشی مجهز شده‌اند که در جهان بی همتاست. به همین دلیل کشور ما به این نیروی مخلص و مردمی افتخار می کند و سعی در پاسداری از این شجره طیبه دارد.
علی‌پور در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح برنامه‌هایی که در هفته بسیج به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیح بقیه‌ا...(عج)شیراز اجرایی می‌شود، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی ما توزیع ۵ هزار بسته‌های حمایتی در میان اقشار آسیب پذیر جامعه است. همچنین با توجه به کاهش ذخایر خونی استان، بسیجیان ناحیه بقیه‌ا...(عج) با حضور هزاران نفری در پایگاه‌های انتقال خون به این امر خداپسندانه همت گماشتند.
او با بیان اینکه در هر مرحله بیش از هزار نفر از خواهران و برادران بسیجی به اهدای خون پرداختند، خاطرنشان کرد: با کمک خیرین بیش از ۱۴۰ هزار بسته معیشتی، ۳۸ هزار بسته غذایی، ۷ هزار بسته لوازم تحریر و ۲۱۰۰ جهزیه در میان افراد نیازمند توزیع شده است. همجنین ضدعفونی معابر و تذکر لسانی برای استفاده از ماسک و فاصله گزاری اجتماعی در دستورکار بوده است.
فرمانده سپاه بقیه‌ا...(عج) شیراز به طرح‌های همیاران سلامت و بازرسی هم اشاره کرد و گفت: به دلیل محدودیت‌های کرونایی در سال جاری تجمع بزرگ بسیجیان مثل سالیان گذشته در دستور کار نیست و تلاش داریم با شعار بسیج خدمتگزار و امیدآفرین به نیازهای جامعه لبیک گوییم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما