امروز، شنبه، ۱۹ آذر ۱۴۰۱

این دو مجتمع درمانگاهی پایگاه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارائه خدمات به بیماران سرپایی در

مهدی اسلامی-تماشا
آیین بهره‌برداری از پروژه‌های تجهیزاتی مجتمع‌های درمانگاهی امام رضا(ع) و شهید مطهری برگزار شد. این آیین صبح دیروز شنبه، بیست و سوم مهر ۱۴۰۱ و با حضور استاندار فارس، رئیس، مشاور عالی رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، همچنین مسئولان و کارکنان مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری در سالن اجتماعات گروه نورولوژی در درمانگاه استاد شهید مطهری برگزار شد.
* بهره‌برداری از دستگاه‌های جدید پزشکی در مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری
آیین بهره برداری از پروژه های تجهیزاتی مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز، با حضور استاندار فارس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در این آیین با تبریک میلاد حضرت محمد(ص) و امام ششم شیعیان، حضرت امام جعفر صادق(ع)؛ از تلاش های استاندار فارس، مسئولان، اساتید، پزشکان و کارکنان مجتمع های درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری در راستای توسعه روند خدمات رسانی سلامت به مردم قدردانی کرد.دکتر «سید وحید حسینی» هزینه خرید تجهیزات پزشکی جدید برای این مجتمع های درمانگاهی بزرگ استان را حدود ۲۰۰ میلیارد ریال و شامل دستگاه های 
ماموگرافی، رادیولوژی، دو دستگاه سونوگرافی، لیزر AC چشم، لیزر CO۲ پوست، نوار عصب EMG، آندوسکوپی، شاک ویو و UBT عنوان کرد و افزود: همچنین ۳۰ میلیارد ریال اعتبار صرف هزینه عمرانی راه اندازی مرکز کاشت مو و اتاق دوربین در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی حضرت امام رضا(ع) شده است.او اظهار کرد: تجهیزات پزشکی راه اندازی شده در مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز با پیگیری و حمایت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مشارکت هیأت امنای ارزی و کمک ۶ میلیارد تومانی «حسن مطهری» از خیرین تأمین سلامت فارس به بهره برداری رسید.
دکتر حسینی همچنین با قدردانی از حمایت های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان ارشد استان و به ویژه استاندار فارس در توسعه خدمات حوزه سلامت، اظهار کرد: با وجود چالش در 
حیطه های مختلف، بسیاری از نیازها و دغدغه های حوزه سلامت استان رو به گشایش است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابراز امیدواری کرد تا با عملیاتی شدن پرداخت های معوقه های اساتید و کارکنان دانشگاه و ارتقای انگیزه در سطح مجموعه باشیم. دکتر سید وحید حسینی همچنین با قدردانی از تلاش های دکتر «علی جنگجو» رئیس پیشین مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز در زمینه توسعه خدمات این دو مجتمع درمانگاهی، برای دکتر «نیما فداکار» سرپرست جدید این مجتمع درمانگاهی نیز، آرزوی موفقیت کرد.
* استاندار فارس: جایگاه این دو درمانگاه در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و آموزش دانشجویان بسیار ارزشمند و در کشور بی‌نظیر است
استاندار فارس در این آیین، ضمن تبریک میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام ششم شیعیان حضرت امام جعفر صادق(ع)، از تلاش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسئولان این مجتمع درمانگاهی و مشارکت خیرین استان در ارتقای سطح خدمات تخصصی و فوق تخصصی حوزه درمان قدردانی کرد و گفت: مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز، علاوه بر مردم جنوب کشور، استان‌های همجوار و سراسر کشور، پذیرای بیمارانی از کشورهای همسایه نیز هستند.
دکتر «محمدهادی ایمانیه» جایگاه این دو درمانگاه را در عرصه خدمت رسانی به مردم و آموزش دانشجویان بسیار ارزشمند و در کشور بی نظیر خواند و افزود: در این مجموعه درمانی بیش از ۲۰۰ استاد و عضو هیأت علمی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، به تشخیص و درمان بیماران می پردازند.
او با قدردانی از استادانی که با خدمت در این 
مجتمع های درمانگاهی، رضایت مندی و خدمت رسانی به مردم را اولویت کار خویش قرار داده اند، ابراز امیدواری کرد مراجعانی که برای دریافت خدمات درمانی به مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری مراجعه می کنند با بهترین نتیجه و سلامت کامل، از این مراکز خارج شوند.
استاندار فارس با تأکید بر اهمیت ایجاد زمینه های دسترسی عموم مردم به خدمات درمانی به عنوان یک حق شهروندی که در آموزه های دینی ما نیز مورد تأکید قرار گرفته است، بر تلاش در مسیر تحقق این مهم تأکید کرده و ادامه داد: شعار مسئولان مجموعه سلامت فارس نیز ارتقای خدمات بخش دولتی است.
دکتر ایمانیه این مجتمع درمانگاهی را پایگاه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در خدمات سرپایی و بیمارستان نمازی را پیشانی خدمات بستری دانشگاه معرفی کرد.
او ماهیت وجودی مجتمع های درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز را برای مردم موجب برکت دانست و با اعلام آمادگی برای کاهش چالش های این مرکز درمانی، ضمن گفت و گو با مسئولان و کارکنان بیمارستان، پیگیری برای رفع موارد مطرح شده را در دستور کار خود قرار داد.
در این آیین دکتر «نیما فداکار» سرپرست و دکتر «سید علی شمس نیا» مدیر درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی امام رضا (ع) و شهید مطهری، گزارشی از خرید تجهیزات پزشکی این مراکز درمانی، روند خدمات بخش های مختلف و نیازهای این مجموعه درمانی به استاندار فارس و رئیس دانشگاه ارائه دادند. استاندار فارس در آیین بهره برداری از پروژه های تجهیزاتی مجتمع درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری تأکید کرد: مجتمع های درمانگاهی حضرت امام رضا(ع) و استاد شهید مطهری شیراز، پایگاه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارایه خدمات بی نظیر به بیماران سرپایی است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما