امروز، شنبه، ۱۹ آذر ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی استان فارس: نقشه‌های شوم همچون گذشته ناکام خواهند ماند

 فرمانده انتظامی استان فارس ایمان و توکل بر خدا را دو عامل اصلی ناکامی دشمنان ایران اسلامی در رسیدن به اهداف و نقشه های شوم خود عنوان کرد.  سردار رهام بخش حبیبی  در جمع کارکنان دانشکده علوم و فنون زرهی نیروی زمینی سپاه، اظهار داشت: ریشه همه حوادث و اغتشاشات رخ داده در کشور ما دشمنان این مرزوبوم هستند که نمی خواهند ایرانی قوی و آباد را ببینند.
وی با اشاره به جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس، افزود: در آن زمان هم همه کشورها بر علیه ما شده بودند ولی رزمندگان اسلام با وجود کمبود امکانات اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.
فرمانده انتظامی استان فارس ایمان و توکل بر خدا را دو عامل اصلی ناکامی دشمنان ایران اسلامی در زمان جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: بر خلاف میل و خواسته دشمنان، خداوند بزرگ از جایی که آنان فکرش را هم نمی کردند، به کشور ما عزت و آبرو داد تا امروز فرزندان این خاک مقدس، عزت و افتخار داشته باشند.
سردار حبیبی تصریح کرد: امروز هم دشمنان ایران اسلامی با شیوه هایی دیگر به دنبال این هستند که با گرفتن ایمان و توکل بر خدا، 
نقشه های شوم خود را عملی سازند که در این مسیر نیز همچون گذشته ناکام خواهند ماند.
وی در پایان بر لزوم بصیرت، شناخت دشمنان و داشتن وحدت برای پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران توسط آحاد و اقشار جامعه تأکید کرد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما