امروز، شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

مسابقه طراحی پوستر صدای سخن عشق برگزار می‌شود

 مسابقه طراحی پوستر «صدای سخن عشق» به مناسبت 20 مهرماه یادروز حافظ توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز برگزار می‌شود.
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با اعلام این خبر گفت: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه طراحی پوستر صدای سخن عشق می‌توانند فایل طرح خود را تا 10 شهریور ماه 97 در دبیرخانه جشنواره به نشانی پورتال شهرداری شیراز (www.shiraz.ir )، منوی فراخوان و جشنواره قسمت «فراخوان پوستر روز حافظ» بارگذاری کنند. 
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز، محمدجواد کشاورزی با بیان اینکه در تعداد آثار ارسالی از طرف یک شرکت کننده محدودیتی وجود ندارد، افزود: پس از دریافت آثار و بررسی آنها توسط هیأت داوران از 5 اثر برگزیده با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل خواهد شد.
وی خاطرنشان ساخت: این مسابقه به منظور مشارکت طراحان خلاق و نشر طرح‌‌های بدیع توسط هنرمندان برگزار می‌شود.
کشاورزی، داشتن خلاقیت، نوآوری، زیبایی بصری و ... را در طراحی آثار الزامی دانست و گفت: در راستای خلق آثار برجسته، محدودیتی در تکنیک و ابزار مورد استفاده وجود ندارد اما تمام عناصر بصری باید به صورت اختصاصی برای پوستر صدای سخن عشق طراحی شده باشند و کپی نباشد. همچنین استفاده از حروف انگلیسی در طراحی پوستر بلامانع است.
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اظهار داشت: به منظور حفظ حقوق مادی و معنوی جشنواره، استفاده از لوگوی این اداره کل در آثار طراحی شده الزامی است و به منظور دسترسی هر چه آسان تر هنرمندان به نمونه با کیفیت لوگو، لوگوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از سایت دبیرخانه جشنواره قابل دریافت است.
کشاورزی با اشاره به لزوم گرامیداشت هر چه ارزشمندتر 20 مهرماه روز لسان الغیب حافظ شیرازی اظهار داشت: از هم اکنون برنامه ریزی هایی به منظور برگزاری هر چه بهتر روز حافظ انجام شده است، تا این روز به رویدادی مهم در تقویم گردشگری ادبی جهان تبدیل شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما