امروز، شنبه، ۱۹ آذر ۱۴۰۱

زور مراکش و کرواسی به‌هم نرسید

مراکش صفر - کرواسی صفر
ترکیب تیم مراکش: یاسین بونو، اشرف حکیمی، نصیر مزراوی (۶۰ - یحیی عطیه ا...)، سوفیان آمرابات، حکیم زیاش، سوفیان بوفال، یوسف ان نصیری (۸۱ - عبدالرزاق حمدا...)، رومن سایس، عزالدین اوناهی (۸۱ - عبدالحمید سبیری)، سلیم املاح و نایف آگرد
ترکیب تیم کرواسی: لیواکوویچ، ایوان پریشیچ (۹۰ - میسلاو اورسیچ)، دژان لوورن، متئو کواچیچ (۷۹ - لاورو مایر)، آندری کراماریچ (۷۰ - مارکو لیوایا)، لوکا مودریچ، مارسلو بروزوویچ، برنا سوسا، ژوسکو گواردیول، ژوزف ژورانوویچ و نیکولا ولاسیچ (۴۶ - ماریو پاسالیچ)
دیدار دو تیم مراکش و کرواسی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
در دیداری از گروه F جام جهانی قطر، دو تیم ملی فوتبال مراکش و کرواسی از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه چهارشنبه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
در این دیدارحملات ابتدایی دو تیم بی اثر بود و نتیجه‌ای نداشت.در دقیقه ۱۷ شوت ایوان پریشیچ با فاصله کم از بالای دروازه بونو به بیرون رفت.
در دقیقه ۴۵ پاس رو به جلوی سوسا به محوطه جریمه و ضربه کراماریچ با واکنش بونو همراه شد و به شکل خطرناکی دفع شد.
در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده شوت مودریچ با فاصله کم از بالای دروازه مراکش به بیرون رفت. پس از این موقعیت داور بازی سوت پایان نیمه اول را به صدا درآورد.
داور بازی به دلیل تاخیر آمرابات در ورود به زمین با وقفه‌ای کوتاه سوت آغاز نیمه دوم را به صدا در آورد.
در دقیقه ۵۱ ضربه سر مزروعی را لیواکوویچ دفع کرد.در دقیقه ۵۳ سانتر کروات‌ها توسط بونو دفع و در برگشت شوت لاورن با دفع آمرابات همراه شد.
در دقیقه ۶۰ نصیر مزروعی به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد. در دقیقه ۶۵ شوت اشرف حکیمی روی یک ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه با واکنش لیواکوویچ دفع شد.
در ادامه حملات نصف و نیمه دو تیم روی دروازه یکدیگر بی ثمر بود و بازی در بیشتر دقایق در میانه میدان دنبال شد. این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما